image

Із 1 вересня студентів-русистів в УжНУ може не бути

Сьогодні в Ужгороді відбулася прес-конференція ректора УжНУ Володимира Смоланки.  

Ректор відповідав на запитання журналістів. Йшлося, зокрема, про майбутнє двох кафедр російської філології, які діють при філологічному факультеті в УжНУ. 

Володимир Смоланка зазначив, що сьогодні створена робоча група, яка займається вивченням цього питання. Але рішення про розформування кафедр може приймати лише Вчена рада університету. 

Проректор Мирослава Лендьел додала, що була присутня на вченій раді філологічного факультету, де розглядали це питання. "У нас є ліцензія на викладання російської мови й літератури. Доки є ліцензія - доти триватиме набір. Викладачі розуміють, що треба перекваліфіковуватится. Безсумнівно, на кафедрах працюють чудові фахівці з компаративістики, літературознавці. Але треба відреагувати на питання про перейменування кафедр. Ми до цього питання ставимося обережно. Будь-які питання такого типу треба запроваджувати з 1 вересня. І такі зміни у структурі факультету будуть, але рішення приймає Вчена рада університету. Сьогодні працює робоча група й питання будуть винесені на Вчену раду", - повідомила Мирослава Лендьел.

Це питання не вирішується наказом ректора, зазначили в УжНУ. Його розглянуть на Вченій раді вишу за пропозицією факультету. 

 

Prozak.info

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com