image

Кафедра військової підготовки УжНУ провела випробування

У п'ятницю, 18 вересня, на стадіоні «Авангард» відбувся іспит з фізичної підготовки - останній етап відбору абітурієнтів, які виявили бажання опановувати військовою професією, інформує Медіацентр УжНУ.

Конкурсний відбір кандидатів проходив у 3 етапи: 1) професійно-психологічний відбір; 2) залік з допризовної підготовки; 3) іспит з фізичної підготовки, що включав біг на 100 м, підтягування на перекладині та крос на 1 км.

«Результати перших двох випробувань дуже позитивні, адже студенти показали високий рівень знань, а за результатами психологічних тестів можемо зробити висновок, що вступники морально готові до отримання обраної спеціальності. Також бачимо бажання студентів навчатися на кафедрі військової підготовки, всі мають певну мотивацію, що дуже важливо. », - розповідає завідувач кафедри, полковник Василь Олійник.

Охочих вчитися військовій справі спочатку було 130, однак до третього етапу відбору дійшло трохи більше сотні абітурієнтів, серед яких 4 дівчини.

Нагадаємо, рішення про відкриття військової кафедри в Ужгороді визначено постановою уряду від 25 березня №143 "Про оптимізацію мережі військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів".

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com