image

Кембриджські іспити з англійської тепер і в Ужгороді

Програму "Кембриджські мовні екзамени" представила сьогодні в Ужгордському прес-клубі директор Лінгвістичного центру ЛІК, голова Асоціації сприяння культурі та освіти Закарпаття Олена Шенцева.

Програма, яка є частиною університету Кембридж, існує вже понад 100 років, наразі її практикують у 130 країнах. Щороку 5 млн. людей знають ці мовні екзамени. Результати екзаменів визнають 20 тисяч університетів і численні компанії.

Здавши іспит, люди можуть працювати і вчитися не лише в англомовних країнах, але і в міжнародних організаціях, транснаціональних корпораціях.

Ці екзамени можуть бути цікавими й учням: якщо випускники пред’являють сертифікати зразка В1 чи В2, вони звільняються від ДПА і отримують 12 в атестат з англійської мови.

Кембриджські екзамени трошки різняться від IELTS або TOEFL, але, запевняє Олена Шенцева, Кембриджські підбираються саме під людину. Вони можуть бути початкового, середнього, високого та професійного рівня. Тобто є можливість комфортно здавати екзамен.

Екзамени не мають строку давності, сертифікат, на відміну від IELTS або TOEFL, не втрачає актуальності через 2 роки і дійсний все життя.Мовна школа вже почала працювати в Ужгороді, вона діє за чотирма напрямками: прийом екзаменів, безкоштовні пробні тести, підготовчі курси, тренінги.

Вартість екзамену – від 1500 гривень, в той час як сертифікат IELTS на сьогодні сягає до 5 тисяч гривень.Координатор Кембріджських програм Власта Тарасова розповіла, що Кембриджські мовні екзамени в першу чергу відзначаються своєю гуманністю. Перший екзамен пройшов 12 лютого, він був для викладачів, вже є його результати. Наступні будуть 11 березня та 23 березня.Перший серйозний екзамен, для рівня В2, запланований на 9 квітня.

 

 

Для того, щоб орієнтуватися в своєму рівні знань, можна здати пробні тексти. На екзамен потрібно зареєструватися за місцяь, реєстрація вважається завершеною після проплати. Якщо людина захворіла, то довідки достатньо, щоб перенести екзамен.Пробні екзамени вперше провели 20 лютого, другий буде в суботу 27 лютого. Кембриджські мовні екзамени можуть здавати діти від семи років.

В Лінгвістичному центрі ЛІК говорять, що підняти знання мови в дитини на один рівень займає 2 роки. Обмежень в повторному здаванні екзамену, на відміну від TOEFL, немає, - повідомляє 7днів.інфо.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com