image

Користуватися кабінетом електронних сервісів навчатимуть закарпатців

22 липня 2016 року о 10.40 на площі Поштовій з метою інформування населення про запровадження пілотного проекту Міністерства юстиції України щодо забезпечення прийняття та видачі документів з державної реєстрації громадських формувань місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області буде проведено флешмоб.

 Крім того 22 липня в приміщенні Ужгородської міської ради о 11.00 буде проведено семінар-тренінг для представників громадських формувань та ЗМІ, - повідомляє  Головне територіальне управління юстиції   у Закарпатській області та  Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

На семінарі-тренінгу будуть розглянуті, зокрема, такі теми:

1. Запровадження Міністерством юстиції України пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань, відповідно до якого прийняття та видача документів під час державної реєстрації громадських формувань здійснюватиметься місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісами.

2. Нові підходи у реалізації права на свободу об’єднання у громадські організації та громадські спілки. Утворення громадського об’єднання. Реєстрація та повідомлення про утворення громадського об’єднання. Повідомлення про зміни керівних органів, статуту, місцезнаходження громадського об’єднання, припинення громадського об’єднання.

3. Користування Кабінетом електронних сервісів Міністерства юстиції України.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com