image

Крутіше спіннера: на Kickstarter збирають гроші на олоїд - ідеальну геометричну фігуру

На Kickstarter виводять безліч дивних і химерних проектів, достатньо згадати картопляний салат або вилизувач для кота. Продовжуючи цю традицію, німецький інженер Патрік Шнайдер вирішив використати майданчик для збору коштів на виготовлення настільних скульптур в формі олоїда.

Олоїд - цікава геометрична форма, яку відкрив математик Пол Шатц у 1929 році. Фактично, це два кола, що знаходяться в перпендикулярних площинах, і пересічні між собою так, що одна окружність проходить через центр другої окружності - і навпаки.

Oloid

У цього тіла безліч цікавих особливостей. Він не круглий, але котиться. Під час прокручування кожна його точка торкається поверхні. Незважаючи на вигнуту форму, олоїд рухається ідеальною прямою. Площа його поверхні ідентична площі сфери такого ж радіуса. Його розгортку можна побудувати на плоскому аркуші. І багато іншого.

«Скульптура для робочого столу, що об'єднує в собі мистецтво, науку і технології в суцільнометалевому шматку. Ідеально підходить для мислителів, винахідників і навіть для дітей», - йдеться в описі проекту. Такі фігури будуть відливати з нержавіючої сталі, міді та бронзи. Для чого він взагалі потрібен? Автори проекту пропонують розслаблятися або міркувати, катаючи таку фігуру по столу або спостерігаючи її математичну досконалість.

Проект збирає гроші в мексиканських песо, зараз у нього на рахунку вже MX $ 720 000, що приблизно еквівалентно $ 40 000.

kickstarter

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com