image

Медіаклуб при університеті хочуть створити в Ужгороді

Медійники Закарпаття сьогодні зібралися на круглий стіл "Регіональні медіа: виклики і перспективи". Обговорюють проблеми регіональних медіа напередодні Дня журналіста. 

Серед тем виступів - перспективи формування комунальних ЗМІ, виживання регіональних видань, демократичні процеси у журналістиці, а також джинса як вид корупції у мас-медіа. 

До обговорення долучаються науковці УжНУ, зокрема, кафедри журналістики, редактори і заступники редакторів обласних видань, власні кореспонденти всеукраїнських видань, представник Інституту масової інформації, журналісти, студенти відділення журналістики. 

Модерує засідання директор Медіацентру УжНУ, який організував круглий стіл - Галина Шумицька, а також головний редактор "Вісті Ужгородщини", викладач кафедри журналістики Віктор Дрогальчук. 

Круглий стіл відкривали голова облради Володимир Чубірко та проректор УжНУ Мирослава Лендьел. Проектор, зокрема, у своєму виступі запропонувала створити при УжНУ Медіаклуб регіональних журналістів, оскільки виш є незалежною, вільною від впливу політичних сил структурою. відтак, може об'єднати навколо працівників ЗМІ для обговорення проблем і пошуку перспектив. 

Наразі триває обговорення за круглим столом. Науковці і практики говорять про роздержавлення ЗМІ, європейські орієнтири у журналістиці, політичну сегментованість регіональної преси Закарпаття. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com