image

Неймовірні факти, у які ми відмовляємося вірити

Данина сиром, купюри номіналом 35 кьят, презервативи для дітей, різне молоко в однієї мами : ці факти вражають!

У Чикаго був побудований готель з безліччю смертельних пасток

Серійний вбивця Генрі Говард Холмс в 1893 році звів в Чикаго готель з безліччю пасток. Під час будівництва Холмс змінив велике число підрядників, тому тільки він знав справжню планування будівлі.

 

 

Як тільки будівництво готелю було завершено, Генрі Холмс приступив до злодіянь. В основному жертвами Холмса були жінки, які працювали у нього, їх коханці, а також гості готелю, яких він мучив і вбивав. Деяких жертв він закривав в звуконепроникні кімнати з системою подачі газу, що дозволяло йому в будь-який час викликати задуху. Інші були замкнені в звуконепроникному сховище, де були залишені вмирати. Після, тіла скидалися по жолобу до основи будівлі. Скелети жертв він продавав в медичні школи.

Точна кількість жертв не встановлено, але вважають, що він убив більше сотні людей.

В Австралії є ціле містечко, мешканці якого живуть під землею

Майже 1700 чоловік проживає в приміщеннях, розташованих під землею. Під землею знаходяться бари, житлові приміщення, цвинтар і навіть церква. Люди рідко виходять на поверхню, так як ця місцевість є дуже сухою, а температура рідко опускається нижче 40 градусів за Цельсієм.

 

 

Містечко Кубер-Педі також відоме як світова столиця опалів. Вся справа в тому, що раніше саме в цих шахтах добували більшу частину опалів на планеті. В даний час рити шахти і добувати опали тут заборонено і жителі заробляють на туризмі.

Данина куріпками і сиром

Карликова держава Андорра до 1993 року виплачувала щорічну данину президенту Франції і Урхельскій єпископу. А данина була дуже дивною: 960 франків - президенту Франції; 460 песет, 12 головок сиру, 12 каплунів, 12 куріпок, 6 окостів - Урхельскій єпископу.

Скотч випромінює світло при розмотуванні

При розмотування рулону скотчу в вакуумі виникає як видиме світіння, так і рентгенівське випромінювання. Фахівці вважають, що причиною цього є ефект, аналогічний тріболюмінесценції - виникнення електромагнітного випромінювання при руйнуванні асиметричних зв'язків в кристалі.

Даний ефект був виявлений ще вченими з СРСР, а ось американські колеги дещо пізніше провели експерименти зі скотчем в вакуумі і підтвердили дивну здатність липкої стрічки.

У Швейцарії випускають презервативи для дітей

У цій країні уряд перейнявся проблемою сексу підлітків. В ході дослідження з'ясували, що хлопчики від 12 до 14 років не користуються презервативами з тієї причини, що ці засоби захисту для них занадто великі. Так, найбільший виробник презервативів у Швейцарії запустив в продаж спеціальну марку Hotshot. Ці вироби мають менший діаметр і довжину.

 

 

Грейпфрутовим соком не можна запивати ліки

До складу соку з грейпфрутів входять фуранокумаріни, які сприяють багаторазовому збільшенню концентрації активних речовин медикаментів в крові, що може привести до передозування. Негативні ефекти від змішування виявили більш ніж у 40 препаратів.

Дерево в дереві

В Італії зростає тутове дерево, на якому росте вишневе дерево. Вишневе дерево піднімається над стволом тутового дерева. Вважається, що вишнева кісточка випадково потрапила на стовбур тутового і проросла.

 

 

Туризм у Таїланді

Масовий туризм у Таїланді розквів завдяки війні у В'єтнамі. Тоді ця країна виступала в якості тилу для солдатів США.

Для різних дитинчат - різне молоко

Самки валлабі (відносять до сімейства кенгурових), вміють виробляти одночасно два типи грудного молока. З одного соска годується недавно народжене дитинча, а з іншого - більш доросле.

Дивні гроші

У 1986 році в Бірмі крім звичайних номіналів в зверненні можна було зустріти досить дивні купюри в 35 і 75 кьят.

 

 

З кров'ю, будь ласка!

Червона рідина, яку видно в стейку при неповній прожарювання - це не кров, яка фактично повністю виводиться при обробленні туші, а білок міоглобін.

Курячі яйця синього кольору

Кури породи араукана родом з Латинської Америки несуть яйця з блакитним або зеленуватим відтінками. Причина цього криється в зараженості курей певним ретровірусом, який вбудовує в ДНК господаря ген і призводить до підвищеного вмісту в шкаралупі жовчного пігменту білівердину. Варто зауважити, що дані яйця безпечні для людини.

 

 

Не всі павуки є хижаками

Раціон павука виду Bagheera kiplingi на 90% складається з рослинної їжі. Ці павуки живуть на акаціях і харчуються белтовими тільцями - незвичайними структурами на кінчиках листя, які насичені ліпідами і білками.

Що отримує кисень не з кровоносної системи?

Рогівка ока - єдина частина людського органа, яка не має постачання киснем через кровоносну систему. Все через те, що рогівка повинна бути максимально прозорою. Клітини рогівки ока отримують розчинений в сльозах кисень відразу з повітря.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com