image

Освітяни та бізнесмени зустрінуться за круглим столом в ужгородському виші

9 листопада 2016 року о 10:00 в Ужгороді за ініціативи Обласного об'єднання організацій роботодавців "Закарпаття" в партнерстві з Ужгородським національним університетом відбудеться Круглий стіл на тему «Бізнес та університет: курс на розвиток». 

Про це  повідомляють в прес-службі Об’єднання.  

Захід відбудеться на базі Ужгородського національного університету - в залізасідань Вченої ради УжНУ.

Очікується, що в засіданні Круглого столу візьмуть участь представники бізнесу – керівники найбільших підприємств краю, керівництво УжНУ та інших ВУЗів області, представники регіональної влади,  декани та викладачі спеціалізованих факультетів УжНУ, студентський актив.

Головна місія зустрічі за круглим столом – виробити концептуальне бачення ролі синергії бізнесу та освіти в економічних перетвореннях в Україні. Учасники зустрічі спробують відповісти на питання "Чи відповідає сучасна освіта потребам ринку та бізнес-середовища і чи достатньо підготовленими є випускники ВНЗ для реалізації власного потенціалу в сучасних економічних умовах?" 

В процесі дискусії учасники Круглого столу  також обговорять механізми інтеграції освіти, науки та бізнесу з метою розбудови нової моделі економіки Закарпаття та забезпечення стратегії прискореного зростання регіону.

9 листопада 2016 року, 10:00 год., зала засідань Вченої ради УжНУ (площа Народна, 3, 2-й поверх).

Запрошуються представники ЗМІ.

 

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com