image

Пияцтво в студентські роки пов'язали з ризиком безробіття

Зловживання алкоголем під час навчання в університеті знижує шанси знайти роботу після його закінчення. До такого висновку дійшла міжнародна група вчених, яка вивчала кар'єрні успіхи випускників, які розповіли про свої шкідливі звички в роки навчання. Стаття опублікована в Journal of Applied Psychology.

На шанси знайти роботу після закінчення вищого навчального закладу впливають багато різних чинників: від престижності університету та окремої навчальної програми до індивідуальної мотивації і бажання заробітку. На кар'єрне зростання також можуть впливати фактори, пов'язані зі здоров'ям, наприклад вживання наркотичних речовин та алкоголю.

Автори нової роботи провели дослідження з метою з'ясувати, чи впливає зловживання алкоголем в університеті на успіх в пошуку роботи в подальшому. У дослідженні взяли участь 827 американських студентів, кожен з яких надав інформацію про вживання алкоголю під час навчання і про наявність чи відсутність у нього постійного заробітку через рік після випуску.

Вчені зібрали інформацію про кількість спожитого алкоголю і частотою вживання, а також про кількість одиничних епізодів зловживання алкоголем в університеті.

Виявилося, що шість епізодів зловживання алкоголем на місяць під час навчання в коледжі, знижують шанс знайти роботу після його закінчення в середньому на 10 відсотків.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com