image

Про переваги навчання у Польщі розкажуть ужгородським школярам

10 жовтня Університет Банківської справи у Бидгощі і Торуні (ВСБ) розпочне свій тижневий тур Україною саме з Ужгорода. Програма передбачає зустріч із 11-ти класниками середніх шкіл міста, презентацію навчального закладу в рамках професійної орієнтації, а перед усім, дискусію з елементами бізнес-тренінгу „Європейські можливості для молоді – як зрівняти шанси з європейцями?”

Під час безкоштовних презентацій, представники одного з найпрестижніших польських навчальних закладів, розкажуть як молодь може відкрити власну фірму в Європі, не маючи стартового капіталу, як стати учасником європейських обмінів і отримувати за це стипендії 500-600 євро, як знайти роботу в міжнародній корпорації і чому навчання за кордоном – це інвестиція в майбутнє.

Графік у нас напружений – інформує Христина Вінявська, Координатор співпраці зі Східною Європою у ВСБ. - до участі зголосилося 3 ужгородські школи, після чого ми одразу їдемо на зустрічі до Івано-Франківська, Кам’янця-Подільського,  Хмельницького і Львова. Ми радіємо, що жоден шкільний директор не відмовив у зустрічі, розуміючи наскільки такі презентації важливі для випускників шкіл. А навіть більше, чимало директорів, дізнавшись від інших про таку можливість, самі зголошувались і просили про презентації у їх школах. 

Найважливіше це те, що Університет Банківської справи підкаже як вступити до польського навчального закладу без посередника і необхідності платити комісійну винагороду агенціям, яка часто перевищує можливості середньостатистичного українця.

Ми розповімо про те, як можна навчатись у Польщі безкоштовно, як вивчити польську мову впродовж року і хто може претендувати на стипендії у польських навчальних закладах. – Каже Христина Вінявська. – Наш ВНЗ шукає талановитих студентів, саме за такими ми приїхали в Україну, зокрема до Ужгорода.

Зустрічі відбудуться 10 жовтня у трьох ужгородських школах:

-          ЗОШ №2 – 8.30;

-          ЗОШ №5 – 10.30

-          ЗОШ №15 – 13.30

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com