image

Те, чого ви не знали про свою електронну пошту

Відправлення електронний листів - далеко не основна функція вашого мейлу. Не виходячи з поштової скриньки, можна публікувати записи до соцмереж, ділитися фотографіями, відправляти термінові SMS та навіть контролювати будинок.

1. Оновлювати статус Facebook

Якщо відправити порожній електронний лист на власний профіль у Facebook, тоді соцмережа встановить його тему як статус. Пересилати потрібно на e-mail Facebook, який має кожен користувач. Знайти його можна в налаштуваннях у розділі «Мобільність».

Прикріпивши до такого листа фото чи відео, можна опублікувати їх для широкого загалу на свої сторінці у Facebook.

2. Відправляти SMS

Забутий телефон не означає, що ним неможливо скористатися. Він, наприклад, зможе відправляти SMS-повідомлення, якщо налаштувати відповідну дію при надходженні електронного листа. Для цього необхідно попередньо зареєструватися на сервісі IFTT, який надає програмні засоби для роботи. Відправляти SMS за допомогою електронних листів можна лише на Android, оскільки iOS не надає потрібних дозволів.

3. Зберігати до Evernote

Знайдіть у налаштуваннях електронну скриньку свого акаунту Evernote та відправляйте на нього листи із записами. Система додаватиме їх до загального сховища для подальшої роботи. Подробиці налаштуваннячитайте тут.

4. Завантажувати фото на Flickr

Ділитися фотографіями через Flickr також можна за допомогою електронної пошти. Для цього авторизуйтеся в сервісі та перейдіть за посиланням – воно відкриє персональну електронну адресу, на яку треба відправляти знімки.

5. Контролювати список справ

Любителі записувати свої майбутні завдання на майбутнє можуть це робити за допомогою електронних листів і програми Remember The Milk. Вона підтримує додавання нових завдань до поточного набору через e-mail.

6. Завантажувати файли в «хмару»

Вивантажувати документи та інші матеріали на віддалені сервери також можна електронним листом. Подібну функцію пропонує сервіс Box. Знайти поштову адресу свого акаунту можна в налаштуваннях.

7. Публікувати новини на сайтах

Власники блогів і сайтів на платформі WordPress можуть наповнювати його через електронні листи. Для цього в панелі керування активуйте відповідну опцію. Заголовком новини буде тема листа, а її контентом – сам зміст послання. При цьому можна додавати фотографії та короткі коди форматування.

8. Керувати помешканням

Сервіс IFTTT допоможе також керувати світлом у власній квартирі за допомогою електронних листів. Для цього необхідно мати «розумні» лампочки, наприклад, Philips Hue. Вони під’єднуються до інтернету, та їх можна буде вимикати чи активувати дистанційно.

Джерело:  today.mts.com.ua

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com