image

Три нові спеціальності відкрили у закарпатському виші

Абітурієнти УжНУ матимуть змогу вступати на «Міжнародну інформацію», «Міжнародну економіку» та «Маркетинг». 

Для вступу на «Міжнародну інформацію» треба подати сертифікати ЗНО з історії України, української мови та літератури (базовий рівень), іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська). Ліцензований обсяг – 30 осіб (денна форма навчання), 20 (заочна форма навчання), - повідомляє Медіацентр УжНУ.

Зарахування за напрямом  «Міжнародна економіка» відбудеться на основі сертифікатів ЗНО з математики (базовий рівень), української мови та літератури (базовий рівень), географії. Ліцензований обсяг – 30 студентів на денну форму навчання та 20 – на заочну.

Для вступу за напрямом «Маркетинг» потрібно подати сертифікати ЗНО з математики (базовий рівень), української мови та літератури (базовий рівень), історії України. На денну форму навчання мають змогу вступити 25 абітурієнтів, на заочну – 20.

Відповідальний секретар приймальної комісії Петро Горват також повідомив, що ліцензовано магістратуру за напрямами «Прикладна лінгвістика» та «Лісове господарство».

До уваги абітурієнтів! Додаткові вступні випробування для тих, хто здобув ступінь бакалавра за іншим напрямом – 17 - 19 липня. Фахові вступні випробування та випробування з іноземної мови – 20 липня - 01 серпня.

Змінено також терміни вступної кампанії для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Державна служба» за кошти фізичних, юридичних осіб на денну та заочну форму навчання. Документи прийматимуть з 6 липня до 10 вересня. Вступні випробування відбудуться 11–15 вересня. Оприлюднення рейтингового списку – 16 вересня. Термін зарахування – не пізніше 25 вересня. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com