image

Українці поборються за нагороди у міжнародній науковій конференції

Falling Walls Labs - міжнародний формат наукових конференцій для обдарованих молодих людей, що генерують прогресивні ідеї. З 2009 року в різних містах світу проходять подібні "лабораторії", де студенти, аспіранти, політики, підприємці, філософи і мистецтвознавці представляють свої ідеї науковому співтовариству своєї країни.

Регламент конференції - 3 хвилини на доповідь і 3 слайди презентації. Конференції Falling Walls Labs схожі на талант-шоу, тільки замість пісень та естрадних номерів тут - наукові доповіді на актуальні теми, що хвилюють світове співтовариство.

Рівно за місяць у Берліні стартує фінальна наукова конференція Falling Walls,яка проводиться в день падіння Берлінської стіни. В залі і журі будуть знамениті вчені, лідери держав, провідні бізнесмени світу. Трійка переможців конференції отримує гранти на дослідження або можливість впровадження своїх винаходів.

Свої винаходи у Берліні представлять й українці Олександр Шиманко та Оксана Борисенко, які стали переможцями першої конференції Falling Walls Lab Kyiv.

Проект переможця конференції у Києві Олександра Шиманко - гаджет "Розумна подушка", яка допомагає моніторити життєві показники людини, зокрема, відстежувати якість сну. Олександр спробує здивувати своїм винаходом у Берліні провідних вчених світу.

Досить цікавий проект Enable Talk представила Оксана Борисенко – це рукавичка, яка "озвучує" мову жестів глухонімих. Журі прийняло безпрецедентне рішення відправити у Берлін й Оксану, щоби вона представила на Falling Walls Conference свій винахід. 

"Конференція Falling Walls Lab Kyiv довела, що Україна - як справжня частина світового дослідницького і бізнес-середовища - працює над вирішенням світових проблем в галузі екології та охорони здоров’я, а також над перспективами розвитку людства та технічного прогресу. Сподіваюся, це започаткує цілий ряд подібних національних та міжнародних конференцій, де наші кращі уми зможуть співпрацювати, презентувати ідеї та знайти підтримку для своїх трансформаційних проектів", - сказав Тарас Вервега, який представляв  журі конференції.

Загалом учасники Falling Walls Lab Kyiv показали, що тематика їх досліджень збігається із загальносвітовими тенденціями.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com