image

УжНУ співпрацюватиме з Карловим університетом

Сьогодні в УжНУ підписали угоду про співробітництво між ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та Карловим університетом (м. Прага,Чеська Республіка).

Угоду підписали ректор УжНУ Володимир Смоланка і ректор Карлового університету, професор Томаш Зіма. 

На зустрічі також були присутні ректор Пряшівського університету Потер Коня, завідувач кафедри історії церкви у Карловому університеті Ян Благослав Лашек, віце-президент Сенату Карлового ун-ту Мартін Голі, Генконсул Генерального консульства Чеської Республіки Мірослав Кліма, почесний консул почесного консульства Чеської Республіки  в Ужгороді Отто Ковчар, почесний консул України у Словацькій Республіці Станіслав Обіцькі, перший заступник голови Закарпатської облради Йосип Борто.

  

В угоді йдеться про обмін студентами, викладачами, спільну організацію курсів, наукові стажування, навчання в магістратурі, докторантурі. "Для нас велика честь співпрацювати з однією з найбільших інституцій у Європі", - зазначив ректор УжНУ Володимир Смоланка. 

Ректор Карлового університету теж вдячний за співпрацю з УжНУ, бо історія двох народів є досить схожа, і співпраця між студентами, науковцями, викладачами буде плідною, вважає Томаш Зіма. 

Це далеко не перша угода про співпрацю УжНУ із закордонними вишами. З чеськими університетами і раніше були підписані угоди, однак співпраця тривала на рівні окремих факультетів і кафедр. Угода з Карловим університетом є першою в історії обох вишів і передбачає, за словами ректора УжНУ, всебічну співпрацю. 

 

Наталія Каралкіна

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com