image

Ужгородський школяр розробив серію роботів

Школяр з Ужгорода збирає £33 тис. на Kickstarter для саморобного робота ELFi.

Переможець цьогорічного конкурсу «Intel-Техно Україна 2015-2016» у категорії «Робототехніка та інтелектуальні машини» десятикласник Марк Дробнич з Ужгорода розпочав краудфандинг-кампанію на сайті Kickstarter для свого проекту ELFi Robotics – інструменти для створення роботів, доступних кожному.

 

Апаратна частина ELFi Robotics базується на Lego, програмна — на системі Android. Користувач отримує набір інструментів та програмного забезпечення, за допомогою якого може самостійно зібрати робота-іграшку. Робот на базі ELFi Robotics поки що спілкується з людьми тільки англійською мовою, але підтримка інших мов вже в процесі розробки. Для запуску виробництва Марк збирає £33 тис., до кінця кампанії залишилось трохи більше місяця.
Проект школяра включає надання доступу до RoboMarket – магазину програмних продуктів для застосування в робототехніці, на кшталт Google Play. Користувачі зможуть докуповувати необхідні деталі та додатки, щоб створювати власних роботів. Можна буде просто завантажити «мозок» робота з RoboMarket на планшет і отримати нову функціональність для нього.

kickstarter

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com