image

В Угорщині винайшли велосипед без ланцюга, але з педалями

Футуристичний байк, в якому колесо приводиться в рух за допомогою струн.

Замість традиційної ланцюгової передачі або більш сучасного зубчастого ременя в угорській розробці Stringbike для обертання колеса використовується спеціальний механізм Springdrive з нейлоновими струнами. Від натискання на педалі вони натягуються, поперемінно намотуючись і змотуючись зі шківів, розташованих по обидва боки задньої осі. Виглядає і працює це в такий спосіб.

ezgif.com-optimize-8_1510308137

За рахунок збалансованості системи досягається більш висока плавність ходу і велика ефективність. На Stringbike можна їхати набагато легше і швидше, ніж на звичайному велосипеді. При цьому немає ніякого шуму, крім шелесту шин по асфальту.

ezgif.com-crop-1_1510308153

Байк оснащений простою системою передач з 19-ма швидкостями, які миттєво переключаються на ходу за рахунок зміни довжини струн і переміщення на важелі педального ексцентрика. А його асиметрична конструкція дозволяє досягти максимального крутного моменту при будь-якому положенні педалей.

Stringbike пропонує цілих чотири лінійки велосипедів, кожна з яких налічує по кілька різних моделей. Серед них є байки як з алюмінієвою, так і з карбоновою рамою, а також різні за вагою, діаметру коліс і дизайну моделі.

Ціни на Stringbike починаються від 984 євро. Замовити велосипед можна на офіційному сайті або через регіональних дистриб'юторів.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com