image

В УжНУ мають намір відкрити факультет журналістики

Однак для такого серйозного кроку потрібно передусім збільшити кількість студентів-журналістів. 

Про перспективу відкриття факультету журналістики розповів під час прес-конференції, яка вчора відбулася в УжНУ, ректор Володимир Смоланка. Він зазначив, що таке рішення є взаємним як з боку філологічного факультету і кафедри журналістики, яка нині існує при ньому, так і з боку керівництва вишу. 

"Ми в перспективі плануємо відкрити такий факультет. Сьогодні це зробити не можемо, бо повинно бути 200 студентів на денній формі навчання і три кафедри. Нині маємо 104 студентів і одну кафедру. Працюємо над тим, щоб набирати абітурієнтів. І коли зможемо досягти формальних ознак, будемо готові відкрити факультет журналістики", - прокоментував ректор.

Проектор Мирослава Лендьел додала, що філологія і журнаkістика – різні галузі знань, і керівництво УжНУ це розуміє, однак є вимоги Міністерства освіти і науки України щодо кількості студентів.  Цього року на кафедрі журналістики вперше відбувся набір на спеціальність "Реклама і зв'язки з громадськістю". У подальшому від набору і на цю спеціальність залежатиме процес створення факультету.

В УжНУ зазначають, що чималим попитом наразі користується магістратура з журналістики, і допускають можливості розширення магістратури та створення аспірантури. Також очікують появи при кафедрі доктора з соціальних комунікацій. 

 

ProZak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com