image

В ужгородській школі відкрили виставку про права

10 травня у приміщенні Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 відбулося урочисте відкриття мандрівної виставки "Кожен має право знати свої права".

Всеукраїнський тур мандрівної освітньої виставки "Кожен має право знати свої права" організовано програмою USAID "Права людини в дії", яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини, в рамках Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини", - повідомляє  Прес-служба ГО "Закарпатська громада"

У відкритті виставки взяли участь:  заступник міського голови Олександр Білак, начальник управління освіти Оксана Бабунич, в.о. завідувача кафедри міжнародного приватного права, правосуддя та адвокатури    Марія Менджул,  головний спеціаліст з питань протидії торгівлі людьми Василь Савчин, головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Владислав  Товтин, методист з виховної роботи управління освіти та координатор учнівського врядування  Ужгорода «Корзо» Марія Симкович, координатор  Української Гельсінської спілки з прав людини в місті Ужгород Борис  Кондратюк та інші.

Після урочистого відкриття присутнім продемонстрували фільм про навчання гідів для виставки, відзнятий учнівським врядуванням Ужгорода «КОРЗО».

Гідами виставки були учні різних шкіл Ужгорода та студенти УжНУ.

Мандрівна експозиція "Кожен має право знати свої права" є мобільним навчально-методичним засобом і складається з 25 панелей, що містять стислі тексти та візуальну інформацію про цінності, принципи та окремі аспекти прав людини. Експозиція є своєрідним майданчиком для дискусії, навчання та дій спрямованих на підтримку та захист прав людини.

Виставка була створена громадською організацією "МАRТ" за підтримки МФ "Відродження". За 4 роки мандрівна експозиція відвідала більшість областей, побувала у великих містах, містечках та селах.

Унікальний проект базується на потенціалі активістів, які отримали підготовку у рамках освітньої програми "Розуміємо права людини". Серед випускників цієї програми є також і Ужгородці.

Партнерами виставки в Ужгороді виступили: ГО " Самоврядування  молоді "Інсайдер", управління освіти Ужгородської міської ради, учнівське врядування міста Ужгорода "КОРЗО", ГО "Закарпатська громада", Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей "Лідер".

Інформаційні партнери: ProZak.info, ГО «Спілка медійників Закарпаття».

Мандрівна виставка триватиме до 20 травня за адресою: наб. Православна, 24, приміщення Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10. Надалі локація буде змінена. Запрошуються до співпраці усі зацікавлені сторони.

Контактний емейл : zakhromada@gmail.com.

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine

Фото: Євгенія Кость

 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com