image

Викладачі УжНУ пройдуть курси англійської мови

Уже другий рік поспіль викладачі Ужгородського університету вивчатимуть і вдосконалюватимуть свої знання англійської мови. Вчена рада 27 листопада затвердила положення «Про курси англійської мови для викладачів ДВНЗ «УжНУ», які вивчають англійську мову для викладання іноземцям»

Курси англійської мови для викладачів проводяться на базі факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки викладачами кафедри англійської філології. Таке навчання на курсах розраховане на рік-два – залежно від базового рівня знань. Охочі вдосконалити свої знання та в майбутньому мати можливість викладати мовою міжнародного спілкування можуть поступово опанувати рівень за рівнем до «Незалежного користувача».

Фахівці факультету іноземної філології розробили відповідні програми курсів англійської мови – для рівня користувача-початківця («PRE-INTERMEDIATE» A2+/В1), для елементарного користувача («BASIC ENGLISH USER» А), для незалежних користувачів («BASIC ENGLISH USER» А та «INTERMEDIATE» В1+ ).

Для визначення базового рівня знань перед початком курсів складають вступний тест. Завершуються курси також складанням тесту. Після всього циклу курсів викладач отримає сертифікат про спеціалізовану підготовку з англійської мови, який надає право на викладання англійською мовою у вищому навчальному закладі.

До слова, курси безкоштовні для працівників університету. Охочі з-за меж вишу можуть відвідувати курси на платній основі,  - повідомляє Медіацентр УжНУ.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com