image

Вступна кампанія для іноземців в УжНУ триває до 1 листопада

Наразі в УжНУ навчається 450 громадян інших країн. З наступного року виш розширює кількість спеціальностей, де вони зможуть здобувати освіту, бо є попит не тільки на медичні напрямки. 

Про це розповів сьогодні під час прес-конференції ректор УжНУ Володимир Смоланка.

У новому навчальному році іноземці зможуть навчатися як англійською, так і українською мовами. Для навчання українською вони зможуть вступати на куси, рік опановувати українську мову і через рік навчатися українською мовою, додала проректор Мирослава Лендьел. Крім лікувальної справи, серед іноземців є сьогодні запит на стоматологію, міжнародні економічні відносини, економіку підприємства.

Іноземній мові в УжНУ приділяють значну увагу.  Окремі дисципліни у виші можуть викладати англійською мовою й українським студентам. Для цього у виші організували спеціальні курси для викладачів. Крім цього, 37 викладачів УжНУ невдовзі отримають сертифікати Британської ради про відповідний рівень володіння англійською

Чимало вишів роблять приманки для абітурієнтів за допомогою програми подвійних дипломів. Мирослава Лендьел зазначає, що до програм подвійних дипломів у виші ставляться дуже прискіпливо, вибирають виші, які можуть бути вигідними для студентів. Наразі в УжНУ підписано чимало договорів про співпрацю з вишами Європи. Діє програма безкоштовного семестрового навчання за обміном у Поморській академії, а також програма обміну викладачів і студентів "Еразмус+". Розглядається можливість про підписання угод з кількома новими вишами. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com