image

Як прожити до ста років : основні чинники довголіття

Фахівці з американського центру з вивчення старіння в Чикаго вважають, що людина, яка провела своє дитинство в селі, має шанси дожити до 100 років на 70% більше, ніж інші.

Оскільки хороша екологія, позитивні емоції від природи і чистої їжі залишають свій позитивний слід на загальному стані здоров’я, включаючи психіку і здатність протистояти стресам.

Ще одним важливим чинником є те, що матері на момент народження дитини було не більше 25 років — це збільшує шанси на довге життя в два рази.

Третім фактором, що впливає на тривалість життя, вчені назвали місяць народження. Так, за даними вчених люди, народжені в травні, на 3,5 роки живуть довше народжених у серпні.

Четвертий фактор — характер людини. Цілеспрямовані, серйозні і відповідальні люди, як правило, досягають успіхів на роботі, щасливі в шлюбі і своєчасно звертаються до лікарів. Тому вони відчувають менше стресів і відповідно менше хворіють і довше живуть.

Крім цього, на довголіття людини свій вплив мають такі чинники, як раціон його матері, тривалість світлового дня, літні спекотні дні, різні епідемії простудних захворювань.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com