image

За перший день до закарпатського вишу подало заяви понад 700 вступників

Вчора в Україні стартувала вступна кампанія. Станом на 10.00 сьогодні, 12 липня, в УжНУ подано 575 заяв, близько 100  на заочну форму навчання і близько 100 у коледж. 

Про це розповів сьогодні під час прес-конференції в УжНУ відповідальний секретар приймальної комісії Петро Горват.

"Ми не ганяємося за високими цифрами у перші дні, бо переваг це не дає, але створює черги, незручності. На скриньку приймальної комісії приходять скарги про роботу сервера, але ми не можемо вплинути на цю ситуацію. Система почала працювати вчора о 9.00 і вже у цей час у нас були охочі сісти і подавати заяву", - зазначив Петро Горват. 

Учням складно подавати заяву, тому в УжНУ наголошують на тому, щоб абітурієнти користувалися послугами консультативних пунктів, які дують в Ужгороді, Тячеві, Хусті, Берегові. 

"Не треба поспішати з подачею заяви треба ознайомитися з кількістю місць, з конкурсною ситуацією. Часу достатньо, тому ми впевнені, що всі зможуть подати, куди хочуть, але сподіваємося, що наш перелік з 65 спеціальностей і спеціалізацій задовольнить будь-які запити цьогорічних вступників", - додав відповідальний секретар вступної комісії.

 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com