image

Закарпатцям дадуть гроші на активність

У Закарпатській обласній науковій бібліотеці відбулася презентація  проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», на якій було оголошено конкурс проектних пропозицій на отримання гранту для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні у Закарпатській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні.

На Закарпатті цей проект  виконує БФ «Центр громадських ініціатив» (www.ci-center.org) у партнерстві з ГО "Західноукраїнський центр "Жіночі перспективи".  Мета проекту  підтримати ініціативи місцевих ОГС та новостворених ініціативних груп, зокрема тих, що знаходяться у сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах в Україні.

      До конкурсу запрошуються новостворені (зареєстровані не раніше  2014 року)  громадські об’єднання, благодійні організації (код неприбутковості 005 та 006), місцеві ініціативні групи, громадські об’єднання, благодійні організації (код неприбутковості 005 та 006) з населених пунктів  до 100 тис. населення.

     Проектні заявки не приймаються від релігійних організацій, політичних партій та їх місцевих осередків, профспілкових організацій, асоціацій органів місцевого самоврядування, органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, комунальних установ та підприємств, фізичних осіб, комерційних організацій.

Проектні пропозиції можуть бути підтримані, якщо вони відповідають одному або декільком із зазначених тематичних пріоритетів:

-  Захист та просування прав людини;

-  Здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;

-  Протидія корупції;

-  Громадянська освіта, адвокація та об’єднання громади для спільного вирішення проблем;

-  Допомога (окрім благодійної або гуманітарної) внутрішньо переміщеним особам з Криму, Донецької та Луганської областей.

      Мінімальна сума гранту, на яку може претендувати організація або ініціативна група – 45 000 грн.

      Максимальна сума гранту, на яку може претендувати організація або ініціативна група –  90 000 грн.

           Термін подачі проектної пропозиції: 15 липня 2015 року ( 23:59 год).

          Термін реалізації проекту:  до 6 місяців, починаючи з 1 вересня  2015 року.

    Представники організації та ініціативних груп, які зацікавлені у подачі проектних пропозицій   можуть звертатися до Менеджера конкурсу - Елеонори Вишняк за додатковою інформацією або запитаннями з метою уточнення умов конкурсу, процедури подачі проектних пропозицій. Аплікаційну форму та положення про конкурс  можна завантажити на веб-сайті  www.ci-center.org.

       Свої запитання можна надсилати на  електронну пошту: cfcci-mini-grants@ukr.net  – до 05 липня 2015 року.  Усі питання та відповіді будуть оприлюднені на веб-сайті організації: www.ci-center.org

 

За інформацією Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка

 

 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com