image

Закарпатцям розкажуть, де можна навчатися в Словаччині

Презентація “Освітня система Словацької Республіки та можливості навчання громадян України на території Словаччини” відбудеться 12 лютого 2016 року о 13:00  у Центрі словацької культури в Ужгороді (пл. Жупанатська 10). 

 Організаторами є ГО «Словацько-Український Центр Партнерства», ГО "Закарпатська громада". Захід відбувається за підтримки обласної культурно-освітної організації «Maticaslovenská», управління у справахкультури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської Ради та МГО “Асоціація молодіжних ініціатив краю” .

Метою презентації є ознайомлення молодих людей з освітньою системою Словаччини та презентація державних ВНЗ східної Словаччини, які пропонують можливість отримання безкоштовної вищої освіти для громадян України. Саме вища освіта є фінальним етапом підготовки молодих спеціалістів, тому є дуже важливим надати молодим людям знання, які допоможуть їм розбудовувати сучасну європейську Україну,  - повідомляє Прес-служба ГО «Закарпатська громада».

На презентації також будуть присутні представники, відповідальні за міжнародні стосунки та співпрацю таких ВНЗ як Технічний університет міста Кошице, Університет Павла Йозефа Шафарика в Кошице та Прешовський університет у Прешові.

На презентацію запрошуються учні 10-11 класів, студенти та всі зацікавлені сторони. Вхід вільний.

Контакти для отримання інформації : 066 532 48 54.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com