image

Закарпатський виш цього року випускає півсотні іноземців

 

УжНУ цього навчального року мав чимало студентів-іноземців з різних країн. Цьому сприяла і війна на Сході, оскільки у зв'язку з подіями понад 300 студентів з Луганського вишу були переведені на навчання до Ужгорода. Відтак УжНУ має 54 випускників-медиків, які є громадянами іноземних країн. 

Про це повідомила проректор УжНУ Мирослава Лендьел під час Вченої ради у виші 30 червня.  

Загалом цього року 305 студентів з Луганська були переведені до вишу у зв’язку з подіями на Сході. Також УжНУ розсилав запрошення до різних країн. Відтак цього року у виші навчалися громадяни таких країн: Індія – 324 особи, Бангладеш – 16 осіб, Нігерія – 14, Зімбабве – 12, громадяни інших країн – 34 особи.

У своєму виступі проректор подякувала науковцям УжНУ, які навчали і продовжують навчати іноземців, зокрема, декану медичного факультету, який приймав студентів і декану факультету іноземної філології, який сприяв тому, що викладання велося іноземною мовою. Сьогодні УжНУ працює над розробкою програм іноземною мовою.

Читайте також: Єгиптянин в Ужгороді: я щасливий тут

УжНУ має 90 договорів з вишами різних країн. У виші розпочато роботу за кількома новими міжнародними угодами. Студенти УжНУ протягом двох семестрів навчалися в Поморській академії (Польща): 29 студентів - у І семестрі і 11 – у другому.  На перший семестр 2015-2016-го н. р. зараховано 25 студентів УжНУ.

Цього року УжНУ приєднався до програми Еразмус+. Сьогодні підписано 15 угод, за якими студенти протягом одного семестру мають змогу навчатися  у вишах Європи. 

За словами проректора, для вишу важливо бути представленим у міжнародних рейтингах. Це важливо тому, що іноземні студенти звертають увагу на такі факти під час вибору університету. 

Сьогодні УжНУ чекає результатів чималої кількості проектів, на які подавався, а в перспективі має намір вступити до Європейської асоціації університетів. 

 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com