image

Звички молодих людей, що приведуть до успіху

Психологи і лайф-коучі розповіли, які звички слід придбати в двадцять років, щоб в майбутньому стати успішним.

Як кажуть експерти, цей період часто називають вирішальним десятиліттям, оскільки в цей час людина найбільш усвідомлено створює фундамент для подальшого життя, пише  Business Insider. Щоб основа була міцною і неодмінно привела до успіху, експерти рекомендують молодим людям почати:

1. Записувати свої цілі

Сам факт фіксування на папері своїх бажань і цілей допомагає розібратися у своєму житті, а також дає розуміння подальших дій.

2. Боротися із завищеною або заниженою самооцінкою

Необ'єктивна оцінка себе і своїх знань не дає розвиватися. Люди з великим еґо зазвичай не визнають помилок, не сприймають критику або занадто самовпевнені. Люди з заниженою самооцінкою, навпаки, не впевнені у своїх силах і бояться невдач, тому часто воліють ні в чому не ризикувати.

3. Багато читати

Книги є найкращим джерелом знань і грамотності, тому завжди знаходьте час для читання. Крім того, можна скласти перелік цікавих книг, що стане додатковим стимулом.

 

 

4. Бути самим собою

Не намагайтеся комусь наслідувати в усьому, не намагайтеся догодити чи сподобатися всім підряд, це не тільки неможливо, але й абсолютно не потрібно. Не дарма Оскар Уайльд писав: «Будьте собою. Всі інші місця вже зайняті».

5. Відпускати минуле

Люди, які живуть минулим і постійно шкодують про якісь вчинки, сприймають своє життя як послідовність невдач, що не дає їм рухатися вперед. Люди, які не дивляться в минуле і зациклені тільки на майбутньому, мислять більш позитивно і неодмінно досягають успіху.

6. Стежити за здоров'ям

Користь від фізичних навантажень давно відома, адже вони допомагають зберегти здоров'я не тільки тіла, але й мозку. Регулярне заняття спортом допоможе запобігти розвитку різних захворювань через роки.

7. Задавати питання

Задаючи питання, людина не тільки показує свою зацікавленість певною темою, але й отримує можливість дізнатися щось нове та корисне, а також налагодити спілкування з людьми і зав'язати нові знайомства.

 

 

8. Стежити за ситуацією в країні та світі

Це допоможе не тільки залишатися в курсі останніх подій і розуміти, що відбувається, але й допоможе підтримати практично будь-яку розмову.

9. Подорожувати

Подорожі допомагають не тільки відпочити, але і дають унікальну можливість отримати нові унікальні знання.

10. Бувати наодинці з собою

Усамітнення допомагає зрозуміти власні вчинки і розібратися в своїх бажаннях. Рекомендується щодня близько тридцяти хвилин присвячувати виключно собі.

11. Проводити щотижневий аналіз

Щотижня слід приділяти трохи часу для своєрідного аналізу життя, відповідаючи на такі питання: що хорошого сталося минулого тижня, що поганого, що необхідно для того, щоб зробити цей тиждень кращим.

 

 

12. Цінувати невдачі

Багато хто боїться невдач і дуже переживаює, коли це трапляється. Насправді, потрібно навчитися знаходити позитивні сторони скоєних помилок, адже вони дарують досвід і знання.

13. Говорити "НІ"

Відмовляти навіть найближчим людям - нормально. Сфокусуйтеся на своїх інтересах і бажаннях. Якщо ви чогось не хочете робити, то зовсім не зобов'язані.

14. Записувати свої ідеї

Така проста вправа допоможе розвинути креативність, а також - стати успішним. Нехай не всі ідеї будуть вартими уваги, це не завадить в один день народитися геніальній ідеї, яка зможе змінити ваше життя.

15. Правильно розподіляти час

На шляху до успіху одним з ключових факторів є правильний розподіл часу. Це допоможе не тільки перестати витрачати час даремно, але і вбереже від перевантаженості завданнями.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com