image

На Ужгородщині анонсували тиждень угорської кухні

У селі Сюрте Ужгородського району відбулася прес-конференція та невеличка імпреза з нагоди Тижня угорської кухні

Вже традиційно перед початком Пасхального посту угорці Закарпаття влаштовують в області так званий Жирний четвер, який з часом переріс в Тиждень угорської кухні. За цей період ресторани з доброї волі їхніх власників роблять знижки на їжу у своїх закладах. Найбільша знижка, зазвичай, припадає саме на останній четвер перед постом.

Цього року в акції зголосилися взяти участь 21 заклад харчування.

Загалом презентація Тижня угорської кухні була доволі видовищною та представницькою. Завітали на захід Іштван Грежа, уповноважений міністра, відповідального за розвиток співпраці Саболч-Сатмар-Березької та Закарпатської областей; Андрій Мештер, голова Закарпатської Угорської Туристичної Ради; Йосип Торпоі, почесний голова Закарпатської Угорської Туристичної Ради; Федір Шандор, професор, голова регіональної туристичної організації Закарпаття; Ласло Пасторніцький, власник закладу «Italia Snack & Pizza» – учасника Тижня угорських страв.Лівія Балог, голова осередку ГО «ТУКЗ – КМКС» Ужгородського району та депутат Ужгородської районної ради, Генеральний консул Угорщини в місті Ужгороді Йожеф Бугайла, керівник консульства Угорщини у місті Берегові Матяш Сіладі.

Серед іншого було презентовано Гастрономічний путівник Закарпаття, який угорці видали українською мовою. Сюди увійшли 190 закладів харчування нашого краю. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com