image

7 кроків, які допоможуть досягти мети

Ключ до досягнення будь-якої мети - щоденне виконання хоча б однієї дії, яке наблизить вас до бажаного.

У лютому 2003 року американська газета USA Today опублікувала результати одного цікавого дослідження. За рік до експерименту учасники поставили перед собою цілі на рік. В результаті лише 4% тих випробовуваних, що не записали свої цілі, змогли їх дотримуватися. А серед тих, хто зберігав новорічні обіцянки письмово відсоток тих, хто зміг їх виконати, склав 46%.

Проведене дослідження показує, що однієї постановки цілей недостатньо. Необхідний конкретний план з їх досягнення. Скористайтеся спеціальною формулою, яка допоможе вам у розробці плану дій.

Формула семи кроків

Крок 1

Визначте, чого ви хочете досягти в будь-якій сфері діяльності. Чітко сформулюйте своє бажання і детально запишіть його. Так ви поставите перед собою конкретну мету, яка завжди буде на виду.

Крок 2

Встановіть кінцевий термін досягнення мети. Якщо це вимагає великої кількості часу, розбийте її на кілька частин. Для кожної проміжної мети також встановіть кінцевий термін.

Крок 3

Складіть список всього, що потрібно зробити для досягнення цієї мети. Список можна поповнювати у міру необхідності.

Крок 4

Сформуйте план з вашого списку необхідних дій. Розставте пріоритети і визначте, що потрібно зробити перш за все. Деякі дії ви зможете зробити тільки після завершення інших. Розставте їх у потрібній послідовності.

Крок 5

Визначте перешкоди, які можуть завадити досягненню мети. Можливо, вам не вистачає певного досвіду або якоїсь інформації. Постарайтеся усунути чинники, які вас обмежують, і отримати необхідне.

Крок 6

Після попередніх кроків негайно беріться до роботи. Довіртеся інтуїції і зробіть те, що наблизить вас до мети. Головне - почати рухатися в потрібному напрямку.

Крок 7

Сформуйте звичку щоранку планувати свій день і щодня виконувати як мінімум одну дію, яка допоможе досягти мети. Ви побачите, що мета цілком досяжна. В результаті з кожним днем ​​вам буде легше рухатися вперед.

entrepreneur

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com