В Ужгороді обрали кращих дизайнерів для European Fashion Union

 

Сьогодні в Ужгороді завершився відбірковий тур до міжнародного конкурсу дизайнерів European Fashion Union. 28 лютого і 1 березня дизайнери з Києва, Донецька, Дніпропетровська, Львова, Ужгорода, Мукачева представили свої колекції на огляд журі - відомих дизайнерів Грузії, Італії, України, Росії, представників спеціалізованих навчальних закладів Польщі та Угорщини. В Україні такий відбірковий конкурс відбувається вперше. Організатори кажуть, що невипадково місцем проведення обрали Ужгород і хотіли би щорічно проводити на Закарпатті такий захід. 

28 лютого власні колекції представили дизайнери Юлія Ткач (Ужгород, Мукачево), Наталія Шуранскова (Мукачево), Юлія Демидчук (Ужгород), Антоніна Лівшіц (Донецьк), Аліна і Любов Івашіненко, Гоша Альтшулер, by Sonja Bashinska (Київ), Дарія Донець (Харків).

1 березня у конкурсі взяли участь Катерина Чепак (Мукачево), Unique U (Донецьк), Ольга Краснова, Даша Савченко (Ужгород), Ельвіра Гасанова, Даша Чуприна (Київ). На завершення дводенного свята моди і краси представили колекцію A Tan by Andre Tan

 

Організатори зазначають, що мають на меті об’єднати Схід і Захід України задля прекрасного. Усвідомлюють, що, можливо, такий захід не на часі через військові події. Перед показами присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв, які загинули за Україну.

Генеральний продюсер конкурсу European Fashion Union Наталія Володько розповідає, що Ужгород – досить хороше місто, і тут не так багато Fashion-заходів, тому вирішили приїхати сюди з відбірковим туром.

«На конкурсі European Fashion Union від кожної країни має бути представлено певну кількість дизайнерів. Для України цей ліміт вже вичерпано, тому ми вирішили провести додатковий відбірковий тур. Хочеться, щоб нашу країну представляла більша кількість дизайнерів. Серед організаторів конкурсу  - Fashion-аналітики, критики, дизайнери, працівники сфери мистецтва з України, Росії, Угорщини, Італії, Польщі. Члени журі також представляють ці країни. Дизайнерам цікаво брати участь у такому заході, бо подарунки для них – саме від журі.

Дизайнери, які представили колекції в Ужгороді, автоматично можуть брати участь у  European Fashion Union у Будапешті, тому що вони вже пройшли відбір. На Закарпатті конкурсанти представляли колекції передусім для глядачів заходу, а також для того, щоб члени журі, які тут присутні, могли відзначити кращих із кращих, за що дизайнери подарунки», - розповідає генеральний продюсер заходу.

Наталія Володько вважає, що Ужгород підходить для проведення тижнів моди, тому організатори мають намір проводити щорічні відбіркові тури на Закарпатті: «Ужгород добре нас зустрів, моделі нам подобаються, дуже хороші дизайнери. Думаю, тут можна розвивати Fashion-покази, і не тільки в Ужгороді, а й в інших містах Закарпаття».

Наприкінці другого конкурсного дня організатори нагородили подарунками учасників заходу:

Кращою моделлю стала Діана Молнар, яка отримала знижку 30 євро на участь у European Fashion Union у Будапешті.

За активність у соцмережах під час конкурсу сертифікат на безкоштовну участь у тижні моди в Кракові отримала Дарія Донець. Разом із дизайнеркою Наталією Шурансковою вона отримала знижку 50 євро на European Fashion Union у Будапешті.

Дизайнерки Соня Башинська, Дарія Чуприна, A Tan by Andre Tan, Даша Савченко отримали сертифікати на участь у фестивалі дизайнерів у Грузії.

Сертифікат на знижку 30 євро для участі в European Fashion Union у Будапешті отримали Гоша Альтшулер, Юлія Демидчук, Дарія Чуприна.

Вітаємо переможців і бажаємо їм успішних показів на European Fashion Union у Будапешті!

 

(щоб переглянути галерею повністю - клікніть на фото)

 

Наталія Каралкіна

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com