• images

  У дворічного хлопчика із Закарпаття підтвердили захворювання на поліомієліт

  Діагноз 24 січня підтвердили у Регіональній референс-лабораторії ВООЗ у місті Гельсінкі, Фінляндія — повідомили на сайті Центру громадського здоров'я МОЗ України. Це другий випадок захворювання на другий тип поліовірусу в Україні.

 • nezvichnaoperatsiyavzakarpatskiyoblasniylikarniproveligeterotopichnureplantatsiyupaltsivru

  В обласній лікарні хлопцю пришили 5 пальців, які він відрізав пилою

  У Закарпатській обласній клінічній лікарні імені Андрія Новака успішно проводяться оперативні втручання з реплантації втрачених після одержання травм кінцівок або їх сегментів. Однією з останніх операцій, проведених в лікарні, стала гетеротопічна реплантація кінцівки (орган або тканину пересаджують в інше місце).

 • 630_360_1639780576-106

  Омікрон вже на Закарпатті

  Це підтверджують результати тестування зразкiв носоглоткових змивів. Їх аналізували у референс-лабораторiї з дiагностики ВІЛ\СНІДУ, вiрусологiчних та особливо небезпечних патогенiв ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», повідомив перший заступник голови ОДА Мирослав Білецький.

 • 269732552_1265782703935614_6548132541825227901_n

  З Ужгорода до Львова гвинтокрилом доставили немовля на термінову операцію

  21 грудня гелікоптер Airbus Helicopters Н145 МВС України транспортував з Ужгорода до Львова важкохвору новонароджену дитину. Вертоліт злетів з Міжнародного аеропорту "Ужгород".

В Ужгороді лікарі пришили 10-річному хлопцеві відрубаний палець

В Ужгороді лікарі пришили 10-річному хлопцеві відрубаний палець

В опіковому відділенні Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака виконуються операції, які не проводяться в інших лікувальних закладах області та й в більшості медзакладів України. Зокрема, це операції по реплантації (зшивання) кінцівок. 
У 7 % протестованих працівників харчоблоків у закладах освіти Закарпаття виявили стафілокок

У 7 % протестованих працівників харчоблоків у закладах освіти Закарпаття виявили стафілокок

11 жовтня регіональні Центри контролю та профілактики хвороб МОЗ України розпочали раптові перевірки працівників харчоблоків у закладах освіти на носійство золотистого стафілокока.
У Закарпатській області найбільш активно імунізуються на Ужгородщині та Берегівщині

У Закарпатській області найбільш активно імунізуються на Ужгородщині та Берегівщині

За 7 місяців вакцинальної кампанії громади імунізувалися із різними темпами. Так, серед лідерів та найсвідоміших мешканці Сюртівської ТГ, тут вакцинувалися 46,41% осіб. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Мирослав Білецький.
В Ужгородській міськлікарні запрацював сучасний томограф

В Ужгородській міськлікарні запрацював сучасний томограф

Комп’ютерний томограф, а також інше якісне медичне обладнання закупили для ужгородської міської лікарні, яка визначена опорною, за президентською програмою «Велике будівництво». Минулого тижня, після всіх налаштувань, на комп’ютерному томографі почали робити обстеження.
На Закарпатті запрацював перший лінійний прискорювач

На Закарпатті запрацював перший лінійний прискорювач

До 30-річчя незалежності України у Закарпатському протипухлинному центрі очільник краю Анатолій Полосков разом із першим заступником голови облдержадміністрації Мирославом Білецьким та заступником голови ОДА Ігорем Шинкарюком відкрили оновлене відділення, де відбувся запуск роботи апарата променевої терапії.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com