• 1

  Чому треба їсти гарбуз, - лікар-дієтолог із Закарпаття

  Осінь - пора гарбузів. І якщо ви досі не навчилися готувати поживні страви з нього, то багато втратили. 

 • 1

  Безкоштовне лікування від псоріазу пропонують закарпатцям

  Про безпрецедентну акцію: безкоштовне лікування важких форм псоріазу сучасними медичними препаратами повідомив обласний дерматовенеролог Юрій Андрашко під час прес-конференції присвяченій Всесвітньому дню псоріазу. За словами професора, зазвичай курс лікування такими медикаментами коштує від 10 до 30 тисяч євро. 

 • 1

  370 закарпатців вже вакциновані від грипу

  Як повідомила заступник начальника відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду санітарно-епідеміологічної служби області Вікторія ДЬОРДЯЙ за період з 23 по 30 жовтня 2015 року до лікувально-профілактичних закладів області з приводу захворювання на ГРВІ та грип звернулося 2732 особи, темп приросту у порівнянні з попереднім (43) тижнем 2015 року зменшився і склав 3,3%. 

 • 1

  Майже 300 тисяч викликів у рік виконує «швидка» на Закарпатті

    Швидка медична допомога області святкує 70 років. Із 1945 року розпочинається організація цієї служби на Закарпатті, а з 1 січня 2013 року Ужгородська станція екстреної медичної допомоги продовжила своє функціонування у складі Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги. З цього ж року стартує реформування «швидкої» відповідно до Закону «Про екстрену медичну допомогу».

Сьогодні - Міжнародний день псоріазу

Сьогодні - Міжнародний день псоріазу

З 2004 року, під патронатом Міжнародної федерації асоціацій псоріазу (IFPA), в світі 29 жовтня відзначають Міжнародний день псоріазу. ВГО «Українська асоціація псоріазу», як член IFPA приєдналась до цієї ініціативи з 2009 року.
На Закарпатті надають консультації фахівці інституту Амосова

На Закарпатті надають консультації фахівці інституту Амосова

Такі візити, з метою відбору пацієнтів на лікування до провідного кардіологічного центру країни, зазвичай відбуваються раз на рік. Це дозволяє батькам та дітям не долати сотні кілометрів до столиці, а безпосередньо на місці порадитися з високофаховами спеціалістами щодо вибору подальшої тактики лікуваня чи необхідності оперативного втручання.
Правила здорової осені від закарпатських рятувальників

Правила здорової осені від закарпатських рятувальників

Спекотне літо вже давно закінчилось. Тож, скажемо привіт осені з її дощами, жовто-червоним листям... і сезонною застудою. Час загострень хвороб, поганого настрою - такою осінь стає для більшості з нас. 
Ефективний спосіб привчити себе прокидатись рано

Ефективний спосіб привчити себе прокидатись рано

Якщо ви хочете протягом дня встигати зробити більше, то вставати рано вранці - це для вас. Не обов'язково всі поради почати застосовувати відразу, ви можете внести у своє життя тільки вподобані, і вони зможуть допомогти вам відчути корисність вставати раніше.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com