• 1

  Справжня дієта триває протягом усього життя

    «Люди сприймають дієту як щось тимчасове, ніби на дієту треба сісти чи лягти, а потім зістрибнути з неї. Насправді дієта з латинської мови означає «спосіб життя». Це таке харчування, яке людина підтримує протягом усього життя, бо це і є дієта в кращому розумінні», - пояснює лікар-дієтолог Оксана Скиталінська. Про здорове харчування, поширені помилки у виборі їжі, а також користь тих чи інших продуктів пані Оксана знає майже все. З її порадами прокидаються і засинають мільйони українців, адже лікар-дієтолог нерідко виступає на ТБ, веде власні програми, а також публікує статті про користь тих чи інших продуктів у нашому раціоні.

 • дитина

  Дитяче ожиріння рідко визнається батьками

  Як вказують лікарі, для батьків проблематично визнавати ожиріння у своїх дітей, що часто шкодить їхньому здоров’ю.

 • 383377006

  В Закарпатті ситуація з вакцинами критична

  Ми вже повідомляли про проблеми з вакцинами в Закарпатті. На жаль, ситуація не виправилася.

 • 2005-12-31 23.00.00-131

  Workshop в Ужгороді: лекції, зарядка, смузі й подарунки

  Сьогодні, 29 березня, у новій ужгородській спортивно-танцювальній студії “MG Family” відбувся healthy workshop у рамках проекту “Razom workshops”.

На Закарпатті відзначать День нирки

На Закарпатті відзначать День нирки

У кожного 10-го мешканця Землі є проблеми з нирками. День нирки відзначають 12 березня. Він спрямований на інформування населення про проблеми хвороб нирок та напрямків їх вирішення з метою раннього виявлення захворювання нирок.
На Закарпатті відновлюють медреформу

На Закарпатті відновлюють медреформу

Україні надають позику у розмірі 214,73 мільйонів доларів США на проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі людей», що спрямований на прискорення процесу реформування української медицини. Серед восьми пілотних областей і Закарпатська. 
Туристична перспектива Закарпаття – термальні води

Туристична перспектива Закарпаття – термальні води

У сусідній Угорщині головною складовою рекреаційного туризму є термальні води. По всій країні побудовано термальні купальні, які залучають мільйони туристів щороку. Закарпаття так само багате на термальні джерела, однак наша інфраструктура ще занадто слабка. 
Закарпаття: на 313 тисяч дітей — 30 посад стоматологів

Закарпаття: на 313 тисяч дітей — 30 посад стоматологів

  Стан здоров’я зубів у найменших закарпатців далеко не найкращий. Під час стоматологічного огляду дітей з Ужгорода і району встановлено дуже високу захворюваність карієсом серед — понад 90 %. Водночас це саме ті проблеми, які можна і потрібно попереджувати, передусім профілактичними заходами і підвищенням культури чищення і догляду за зубами.   
В ужгородській школі відкрили стоматкабінет

В ужгородській школі відкрили стоматкабінет

В Ужгородській ЗОШ № 10 сьогодні відкрили перший безкоштовний оглядовий стоматологічний кабінет для школярів. Його роботу забезпечуватимуть інтерни-стоматологи УжНУ. Кабінет відкрили за сприяння благодійного фонду «Карітас Закарпаття».
Для закарпатських немовлят з літа немає вакцини

Для закарпатських немовлят з літа немає вакцини

Ужгородський пологовий будинок з літа не має вакцин БЦЖ для немовлят. Понад 2 тисячі малюків вже живуть без вакцин, що може призвести до епідемії туберкульозу. Із початку 2015 року надходжень цієї вакцини не було. Купити її неможливо, оскільки закупівля відбувається тільки за кошти держбюджету. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com