image

На Ужгородщині ще дві школи на карантині

Близько 4 тисяч закарпатців хворіють на грип В і парагрип. 

Серед захворілих 63,9% становлять діти віком до 17 років (3721 особа). Серед дитячого населення найвищий рівень захворілих реєструється у віковій групі 5-14 років—49,3% (1834 випадки). Госпіталізовано 3,7% (218 осіб) від усіх захворілих, з яких 79,8% становлять діти.

Про це повідомила начальник відділу епіднагляду та санітарної охорони території головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби у Закарпатській області Вікторія Дьордяй.

За 11 календарний тиждень 2015 року до лікувально-профілактичних закладів області з приводу захворювання на ГРВІ та грип звернулися 5824 особи. Темп приросту захворюваності на ГРВІ відсутній, рівень захворюваності зменшився у порівнянні з попереднім тижнем року у 1,7 рази. Показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення області складає –46,3 на 10 тис. нас. та нижче епідпорогу на 11,6%.

Незначне перевищення порогових рівнів спостерігалось за звітній тиждень у м.Ужгород, Хустському і Тячівському районах.

Станом на 13.03.2015 року відновлено навчально-виховний процес у всіх школах, НВК, гімназіях області, за винятком 2 ЗОШ в Ужгородському районі (с.Середнє та с.Чабанівка).

За даними вірусологічного моніторингу в області циркулювали віруси грипу В та парагрипу.

Фахівцями Держсанепідслужби області надалі продовжується моніторинг за рівнем захворюваності населення на гострі респіраторні вірусні інфекції та контроль за організацією та проведенням комплексу протиепідемічних заходів, проводиться широка агітаційно-просвітницька робота через канали місцевого телебачення та інтернет – ресурсах області.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com