image

На Закарпаття з Угорщини прибули вакцини на суму понад 5 млн. грн

Цих вакцин вистачить на 5 місяців

Як ми повідомляли, уряд Угорщини вирішив надати Закарпаттю допомогу у вакцинуванні дітей. З цією метою було придбано і відправлено на Закарпаття 10400 доз 4-компонентної вакцини проти дифтерії, правцю, коклюшу та епідемічного поліомієліту (Tetraxim).

І ось сьогодні ці вакцини прибули до Закарпаття і були передані нашій організації Червоного Хреста, а після цього надійдуть в інші регіони.

На церемонії передачі вакцин були уповноважений уряду Угорщини Іштван Грежа, Генеральний Консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла та голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. 

Іштван Грежа запевнив, що Угорщина і надалі надаватиме допомогу українським громадянам і сказав, що Угорщина залишається надійним союзником України.

Геннадій Москаль подякував угорцям і сказав, що цих вакцин вистачить на 5 місяців, бо протягом місяця в Закарпатті народжується в середньому 1200 немовлят. Москаль також повідомив, що має надію на допомогу Угорщини в наданні закарпатцям інсуліну для хворих на цукровий діабет закарпатцям. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com