image

Не всі жирні страви шкідливі для фігури

Як правильно їсти жирні страви, щоб не набрати вагу. Не всі жири завдають шкоди фігурі, підкреслюють фахівці, пише infosmi.net. 

Наприклад, авокадо містить у собі жирні кислоти, які сприяють схудненню. Крім того, авокадо містить ряд корисних поживних речовин, що в сукупності робить його чудовим продуктом для підтримки гормонального балансу і контролю над жиром.  Інший важливий жирний продукт - оливкова олія - сприяє прискоренню обміну речовин і зменшення почуття голоду.

Також дієтологи рекомендують включати в свій денний раціон горіхи. Ненасичені жири, які в них містяться, сприяють профілактиці серцевої недостатності, інсультів та інфарктів, успішно борються з «поганим» холестерином, пригнічують відчуття голоду.  Крім того, дуже корисно вживати в їжу лляну олію - цей жирний продукт не дозволяє організму робити запаси.  У списку корисних для фігури жирних продуктів і сьомга. Майже половину цього продукту становить білок, а ще в ній містяться жирні кислоти Омега-3, які чинять на організм дію, що приводить до зниження ваги.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com