image

Що означає ваш сон

Один з провідних британських психологів Ян Уоллес пояснив найпопулярніші сновидіння. Що означає сон?

За тридцятирічну кар'єру лікар дослідив тисячі снів і прийшов до висновку, що більшість з них є відображенням наших страхів, бажань або проблем, пише  Independent. Крім того, у сновидіннях приховані підказки виходу із складних життєвих ситуацій.

Таким чином, Уоллес назвав дев'ять найпоширеніших снів і дав їм пояснення:

1. Відчуття погоні

У житті ви зіткнулися з проблемою, з якої не можете знайти вихід. В даному випадку труднощі пов'язані з власними нереалізованими амбіціями чи талантами.

2. Випадання зубів

Така ситуація говорить про невпевненість у собі і своїх силах. Психолог радить звернути увагу на свої сильні якості, тому що тільки з їхньою допомогою можна позбутися проблеми.

3. Проблеми з пошуком вбиральні

Такий сон вказує на нашу неможливість задовольнити свої власні потреби, тому наяву треба приділити більше уваги своїм бажанням.

4. Поява голим перед людьми

Дане сновидіння свідчить про життєвої ситуації, в якій ви відчуваєте себе вразливим і безпорадним. Також, цей сон може говорити про те, що не варто боятися розкритися перед іншими.

5. Непідготовленість до іспиту

Це говорить про самокопання і надмірну критику до себе. Слід знайти в собі позитивні якості і визнати свої таланти.

6. Політ

Цей сон свідчить про те, що ви, нарешті, знайшли вихід із ситуації, яка вас пригнічувала або тримала в рамках.

7. Падіння

Це говорить про те, що в реальному житті ви тримаєтеся за те, що давно пора відпустити. Час позбутися важкої ноші і здобути свободу.

8. Сидіти в некерованій машині

У реальному житті це свідчить про відсутність можливості контролювати конкретну ситуацію. Психолог радить трохи перепочити і дати ситуації розгортатися самостійно.

9. Порожня кімната

Зазвичай таке сновидіння говорить про те, що ви відкрили в собі новий талант. У такому разі наяву слід приділяти йому увагу і постійно розвивати.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com