image

Вправи для красивої і здорової постави

9 вправ для тих, хто часто і довго втомлює свою спину, сидячи на роботі. 

Вправи можна виконувати на робочому місці, і результат не змусить себе чекати, - пише AdMe.ru.
 
1. Знизування плечима

Ця вправа для верхньої частини спини.
Сядьте прямо, поставте обидві ноги на підлогу. Нехай ваші руки вільно висять по боках. Підтягніть плечі до вух. При цьому тримайте шию прямо, не згинайте її. Потім швидко опустіть плечі вниз. Повторіть цю вправу кілька разів у швидкому темпі.
 
2. Зведення лопаток

Сядьте прямо, поставте обидві ноги на підлогу, руки витягніть уздовж тулуба. Тримаючи шию прямо, зведіть лопатки. Не піднімайте плечі. Затримайтеся в такому положенні, а потім витягніть плечі вперед. Повторіть вправу кілька разів в помірному темпі.
 
3. Обертання плечима

Сядьте прямо, поставивши обидві ноги на підлогу. Коліна розставте по ширині плечей. Покладіть на плечі зігнуті в ліктях руки і почніть кругові рухи вперед, як у плаванні вільним стилем. Повторіть цю вправу кілька разів, а потім змініть напрямок.
 
4. Скручування спини

Сядьте на край стільця, поставивши обидві ноги на підлогу. Коліна розставте по ширині плечей. Покладіть зігнуті в ліктях руки за голову, широко розставивши лікті. Вони повинні бути паралельні підлозі. Поверніть верхню частину тіла вліво, потім вправо. Повторіть кілька разів.
 
5. Поперековий нахил назад

Сядьте на край стільця, поставивши обидві ноги на підлогу.
Тримайте спину прямо, коліна - на ширині плечей. Покладіть руки на коліна. Вигніть спину і подивіться в стелю. Нахиліться назад якомога нижче. Ваш підборіддя повинен дивитися вгору. Повторіть вправу кілька разів.
 
6. Згинання вперед

Сядьте прямо, поставивши обидві ноги на підлогу. Коліна зімкніть. Нахиліться до ваших зігнутим колін. Намагайтеся уникати округлення спини. Ви можете допомогти собі, тримаючись руками за гомілки. Затримайтеся в цьому положенні, потім поверніться у вихідне. Повторіть 1-2 рази.
 
7. Бічний нахил

Сядьте на край стільця, поставивши обидві ноги на підлогу. Коліна розставте по ширині плечей. Покладіть обидві руки собі за голову. Зігніть тулуб вліво і поверніться у вихідне положення. Потім зігніть тулуб вправо. Чи не вигинає спину і не відхилятися назад. Повторіть вправу кілька разів.
 
8. Поза кішки-корови

Сядьте на край стільця, поставивши обидві ноги на підлогу. Коліна розставте по ширині плечей. Покладіть руки на коліна. Вигніть вперед середню частину спини, намагаючись не допомагати собі плечима і тазом. Поверніться у вертикальне положення, а потім скруглите хребет і витягніть спину назад. Повторіть кілька разів.
 
9. Згинання в сторони

Сядьте на край стільця. Тримайте спину прямо. Покладіть руки на коліна. Посуньте середню частину спини вліво, потім вправо. Чи не допомагайте собі плечима або тазом. Повторіть вправу кілька разів.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com