Усі новини за 01 Жовтень 2015

Аналіз кандидатів в мери Ужгорода (ОНОВЛЕНО)

Аналіз кандидатів в мери Ужгорода (ОНОВЛЕНО)

Став відомим повний список кандидатів на мера Ужгорода. І якщо в Мукачеві кандидатів на мера 14, то в Ужгороді їх 24. Нагадаємо, що нинішній мер Ужгорода Віктор Погорєлов прогнозував, що кандидатів буде не менше 18.
Закарпатці з румунами проведуть Дні добросусідства

Закарпатці з румунами проведуть Дні добросусідства

Дата проведення Днів добросусідства України та Румунії, які ініціював голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль під час зустрічі з префектом Марамуреша (Румунія) Антоном Рохіаном, визначена. 
Закарпатцям пропонують рейс з Мукачева до Праги

Закарпатцям пропонують новий рейс з Мукачева до Праги

Сучасна європейська транспортна компанія LEO Express відсьогодні розпочинає попередній продаж квитків на рейс Мукачево – Ужгород - Прага, який курсуватиме щоденно, починаючи з 16 жовтня 2015 року.
Москаль особисто виїжджатиме до місць підкупу виборців

Москаль особисто виїжджатиме до місць підкупу виборців

Геннадій Москаль провів розширену нараду за участі керівників обласних підрозділів МВС, СБУ та прокуратури, а також голів районних держадміністрацій. Головна тема наради – протидія підкупу виборців на місцевих виборах 25 жовтня.
Закарпатець-американіст став учасником конференції у Польщі

Закарпатець-американіст став учасником унікальної конференції у Польщі

  Декан факультету іноземної філології, літературознавець-американіст, письменник Михайло Рошко представляв УжНУ на міжнародній конференції з американської культури й літератури у Польщі. Науковий захід зібрав близько 90 учасників з різних країн, серед яких лише троє українців. Водночас там були представлені Гарвардський, Лідський, Йоркський та інші відомі університети.   
  • Показанно (1-11 з 11)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com