Усі новини за 26 Жовтень 2015

В Ужгороді відкриють Інформаційний центр ЄС

В Ужгороді відкриють Інформаційний центр ЄС

28 жовтня 2015 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Ужгород. О 12:30 на базі Ужгородського національного університету відбудеться офіційне відкриття 22го Інформаційного центру ЄС, а також низка інформаційних заходів: прес-конференція, майстер-клас з анімації відео про європейські стандарти життя, лекція-дискусія для студентів про нинішній етап відносин між ЄС та Україною, а також велозаїзд на чолі з Послом ЄС Яном Томбінські.
Хто і що порушував на місцевих виборах у Закарпатті (ВІДЕО)

Хто і що порушував на місцевих виборах у Закарпатті (ВІДЕО)

Найбільше повідомлень про можливі порушення в міліцію надійшло з м.Ужгорода – 23. Натомість по м.Мукачеву – лише 2. Ужгородський район – 10. На третє місце несподівано вийшло м.Берегово – 9. Найспокійніше вибори пройшли в м.Сваляві – лише одне повідомлення.
Відійшов у вічність відомий закарпатець Р. Лубківський

Відійшов у вічність відомий закарпатець Р. Лубківський

Глибоким сумом пройняла письменників Закарпаття болісна звістка про те, що раптово перестало битися серце видатного українського гранослова – поета, перекладача, публіциста Романа Мар’яновича Лубківського. Його світла душа завжди була щиро прихильною до Срібної Землі. Із багатьма письменниками, науковцями, книговидавцями він спілкувався особисто. Тішився, що в нашому краї гідно продовжуються традиції художнього перекладацтва.
 • Показанно (1-12 з 12)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com