Усі новини за 07 Жовтень 2015

"Говерла" без трансферів: коментар Шуфрича і Грозного

"Говерла" без трансферів: коментар Шуфрича і Грозного

Ужгородську "Говерлу" серйозно покарано Палатою з вирішення суперечок ФІФА - забороною на реєстрацію нових гравців на два майбутніх трансферних вікна (зимовий і літній). Це покарання "Говерла" отримала за розірвання контракту без поважної причини в захищений період з румунським нападаючим Маріусом Нікулае.
У закарпатському театрі поставлять «Швейка»

У закарпатському театрі поставлять «Швейка»

У п’ятницю, 16 жовтня, Закарпатський обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв відкриває свій 70-й ювілейний сезон. На суд глядача буде винесено виставу «Турецька шаль» за Квіткою-Основ’яненком.
Закарпатці власними силами знищують дерев’яні церкви, — Михайло Сирохман

Закарпатці власними силами, за великі гроші знищують дерев’яні церкви, — Михайло Сирохман

  “В Україні сьогодні налічують майже 2,5 тисячі дерев’яних церков. Такого різноманіття архітектурних стилів й оригінальних вирішень немає ніде. У наших церквах гармонійно поєднані функціональність і краса”, — стверджує художник, мистецтвознавець, філолог, дослідник дерев'яних церков Закарпаття Михайло Сирохман. Про ці культові споруди він знає практично все: від унікальних особливостей, які має кожна церква — до наслідків перетворень таких церков. Науковець переконаний, що громади, у віданні котрих знаходяться такі архітектурні споруди, не усвідомлюють того, який скарб мають у власному селі. 
Закарпатські роботодавці - одні з найактивніших

Закарпатські роботодавці й пошукачі - одні з найактивніших

Порівняно з попереднім кварталом найменше нових вакансій з’явилось у Волинській, Одеській і Дніпропетровській областях. Найактивнішими роботодавці були в Закарпатській, Івано-Франківській, Чернігівській, Кіровоградській і Тернопільській областях. А от пошукачі були найбільш активними в Чернігівській, Житомирській, Івано-Франківській, Закарпатській та Запорізькій областях. Саме тут розмістили найбільше нових резюме порівняно із попереднім кварталом. Найменше нових резюме було у Волинській, Дніпропетровській, Вінницькій областях, Києві та області.
 • Показанно (1-13 з 13)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com