Усі новини за 17 Лютий 2015

Завтра буде позачергова сесія облради по Дебальцево

Закарпатські депутати завтра збираються на термінову позачергову сесію через Дебальцево

Щойно голова Закарпатської обласної ради видав розпорядження "Про скликання позачергового пленарного засідання "двадцятої сесії обласної ради VІ скликання"  
Закарпатці оточені під Дебальцево

Дебальцево вже фактично захоплене. Життя закарпатців під загрозою

Кореспондентам сайту Prozak.info надходить скупа інформація від закарпатців, які фактично опинилися в оточенні в Дебальцівському котлі. Хлопці повідомляють, що штурм бойовиків триває безперервно. Під цим тиском доводиться частково здавати позиції. Команди про відхід не надходить.
Чи є у вас мічені гривні з ДНР і ЛНР

Чи є у вас мічені гривні з ДНР і ЛНР

Коли фінансові установи відчули небезпеку на окупованих територіях ЛНР та ДНР, то було вирішено вивозити або знищувати гроші. Згодом банківські установи, які не змогли вивезти з окупованих територій готівкові кошти в повному обсязі, зіпсували їх спеціальною фарбою, що не вичищається
Плюс 460 доларів на книговидання від влади Закарпаття

Закарпатська влада має намір підкинути на програму підтримки видання закарпатських творів…460 доларів

Як повідомили в прес-службі Закарпатської обласної ради, на розгляд сесії облради пропонується внести зміни до програми підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню на 2015 – 2017 роки.
Агростраховий пул хочуть створити в Україні

Агростраховий пул хочуть створити в Україні

Проблема українських аграріїв - у непрозорому ринку агрострахування, вважає керівник Проекту Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) «Розвиток агрострахування в Україні», доктор сільськогосподарських наук Гарі Роше. 
 • Показанно (1-15 з 15)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com