Усі новини за 20 Лютий 2015

За 4 місяці дитячої залізниці може не бути

За 4 місяці Ужгородської дитячої залізниці може не бути

У переліку дитячих залізниць України ужгородської вже немає. Відкрита у 1947 році і єдина вузькоколійна, яка простягається вздовж річки, понад п’ять років безрезультатно чекає свого відновлення. Львівська залізниця, у власності якої вона знаходиться, переадресовує питання занепаду залізниці до міської влади Ужгорода, яка зазначає, що їй не передають право власності на об’єкт.  
Буланов: 28 млн. -- мізерні гроші від приватизації

Ростислав Буланов: "28 мільйонів -- мізерні гроші від приватизації для Ужгорода"

Депутат Ужгородської міської ради, ударівець Ростислав Буланов прокоментував рішення «Про включення об`єктів до програми приватизації», яке було винесене на розгляд вчорашньої сесії міськради. 
Закарпаття імпортує більше, ніж експортує

За минулий рік Закарпаття імпортувало товарів на 350 млн. доларів більше, ніж експортувало

Як повідомили нашому виданню в управлінні статистики в Закарпатській області, за 2014 рік обсяги експорту та імпорту товарів становили відповідно1383,0 млн.дол. США та 1734,5 млн.дол. 
Закарпатські виші незаконно розтратили 3 млн. грн

Закарпатські виші незаконно розтратили 3 млн. грн

Протягом минулого року фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області під час контрольних заходів, проведених у двох вищих навчальних закладах області та коледжів, які входять у їхню структуру, виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 2,9 млн грн.
Чому радянські кінематографісти знімали в Закарпатті

Ф. Шандор: «Закарпаття цікавило радянських кінематографістів законсервованою Європою зі своїми традиціями».

Зовсім недавно вийшов на екрани фільм про пригоди видатного закарпатського силача Івана Фірцака «Іван Сила», який знімали за книгою закарпатського письменника Олександра Гавроша в селі Білки Іршавського району. Історія знаменитого на весь світ циркача підкорила серця не тільки дітей Закарпаття, але й усієї України. 
 • Показанно (1-6 з 6)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com