Усі новини за 25 Лютий 2015

МТСБУ застерігає щодо фальшивих страховок

МТСБУ застерігає водіїв від використання фальшивих страхових полісів

Моторно-транспортне страхове бюро України (МТСБУ) заявляє про те, що останнім часом на ринку обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСАЦВ) збільшилась кількість виявлених фальшивих бланків полісів.
Як воротар Овсієнко став нападником?

Як із закарпатського воротаря Овсієнка зробили нападника?

Досвідчений воротар Володимир Овсієнко у інтерв’ю Football.ua розповів про виступ у «Шпартакуші» з Ніредьгази, а також про те, чим живе сучасний чемпіонат Угорщини і за яких обставин Володимир вперше у професіональній кар’єрі зняв воротарські рукавички і пішов у напад.
Закарпатські перевізники проти бюрократії та беззаконня

Закарпатські перевізники різко розкритикували своїх галузевих чиновників

ГО "Асоціація автомобільних перевізників Закарпатської області" надіслала на електронну скриньку нашого видання заяву з грізною назвою " "Шквал обурення від перевізників – терпець увірвався!" 
Як правильно написати заяву про злочин

Як правильно написати заяву про злочин за новим КПК

Наказом Міністерства внутрішніх справ України №1050 від 19.11.2012 р. затверджено Інструкцію про порядок ведення єдиного обліку в органах і підрозділах внутрішніх справ України заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.
Екс-мер Ужгорода вимагає націоналізації стратегічних галузей

Екс-мер Ужгорода Ратушняк вимагає від президента Порошенка негайної націоналізації стратегічних галузей

Колишній мер Ужгорода Сергій Ратушняк на своїй сторінці у Facebook звернувся до Президента України Петра Порошенка з вимогою цілого ряду невідкладних заходів, з метою порятунку країни.
В Закарпатті ажіотаж в супермаркетах

У Закарпатті ажіотаж в супермаркетах. Що буде з гривнею?

Різке падіння національної валюти викликало великий ажіотаж у населення. Люди стоять в чергах біля банків, намагаючись зняти депозитні вклади. У супермаркетах Ужгорода величезні черги біля кас. Скуповується все, що не псується. Головним чином купують цукор, сіль та крупи. У такий спосіб люди намагаються «вкласти» свої гроші в товар, який через інфляцію має тенденцію до дорожчання.
М’якушко кращий у «Говерлі»

На думку вболівальників Сергій М’якушко – кращий гравець «Говерли» першої половини сезону

На сайті ФК "Говерла" впродовж зимового міжсезоння проводилося опитування серед уболівальників щодо визначення кращого гравця літньо-осінньої частини сезону 2014/2015.
«У нас мільйони квадратних метрів неутепленого житла»

«У нас мільйони квадратних метрів неутепленого житла»

  Вирішення проблем енергоефективності є дуже прибутковим. Якщо вкласти гроші в модернізацію, то вигоди будуть суттєво перевищувати вкладення, зазначив під час презентації Реанімаційного Пакету Реформ в Ужгороді Андрій Зінченко, співзасновник української мережі енергетичних інновацій Greencubator, менеджер групи РПР «Реформа енергетичного сектору». 
Що робити в умовах глобального потепління

Закарпатців вчили, що робити в умовах глобального потепління

У Мукачеві у рамках проекту «LOC-CLIM-ACT: місцеві дії щодо впливу кліматичних змін» відбувся семінар-тренінг для головних архітекторів та начальників управлінь економіки органів місцевого самоврядування Закарпаття з питань зміни клімату та адаптації місцевих органів влади до викликів, пов’язаних зі зміною клімату.
 • Показанно (1-13 з 13)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com