Усі новини за 27 Лютий 2015

На Закарпатті стало менше свиней, овець і кіз

На Закарпатті стало менше свиней, овець і кіз

У роботі агропромислового комплексу області зафіксовано спад індексу обсягів сільськогосподарського виробництва у всіх категоріях господарств області. У січні 2015 року він становив 95,2%, зокрема, у сільськогосподарських підприємствах – 96,8% та господарствах населення – 95,2% (по Україні – 97,6%, у т.ч. у сільськогосподарських підприємствах – 99,3%, у господарствах населення – 95,9%).
На культуру Закарпаття дали лише 50%

У минулому році культура Закарпаття була профінансована лина на 50%

Минулоріч  управлінню культури облдержадміністрації на програми соціально- економічного та культурного розвитку було виділено 5 мільйонів 972 тисячі гривень. Зокрема, 3 мільйона - на Програму розвитку культури і мистецтва в області на 2011-2015 рр. та 2 мільйона 972 тисячі гривень на комплексну програму збереження і використання пам’яток культурної спадщини Закарпатської області на 2006-2015рр. Водночас фінансування зазначених Програм склало 2 мільйона 628 тисяч гривень.
Мукачівські прикордонники вдруге затримали афганців

Мукачівські прикордонники вже вдруге затримали одну й ту саму афганську жінку з трьома підлітками

Як повідомили нашому виданню в Державній прикордонній службі, прикордонники відділу «Горонглаб» Мукачівського загону затримали групу незаконних мігрантів з Афганістану.
Що покаже "Бавка" найменшим закарпатцям

Ужгородський театр ляльок представив репертуар на березень

У Березні закарпатські лялькарі матимуть аж п'ять вихідних для показу вистав. Цього місяця будемо святкувати Шевченківські дні та Міжнародний день театру. Тож "Бавка" підготувала насичений репертуар для діток з урахуванням важливих свят. 
 • Показанно (1-8 з 8)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com