Усі новини за 03 Лютий 2015

Різке падіння авторинку

Продаж автомобілів в Україні різко впав

Нові гривневі ціни на автомобілі змінили попит. І не тільки в тому сенсі, що він впав. Одні моделі стали купувати краще (відносно), інші - гірше. Як змістилися купівельні симпатії, і коли ринок адаптується до нових цін, AUTO-Consulting розповіли провідні оператори ринку.
5 помилок автомобілістів

5 помилок автомобілістів

Більшість водіїв люблять свої авто, керуючись певними упередженями, які стосуються його експлуатації. Яке паливо заливати? Де мити машину? Що вибрати при покупці – бензиновий або дизельний мотор?
В Ужгороді карантин

В Ужгороді закривають школи через епідемію грипу

Як повідомила начальник відділу епіднагляду та санітарної охорони території головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби у Закарпатській області Вікторія Дьордяй за даними епідеміологічного моніторингу щодо рівнів захворюваності на гострі – респіраторні інфекції серед мешканців області, зафіксовано тенденцію до зростання кількості захворілих на ГРВІ в м.Ужгороді. 
Мобілізація в Закарпатті гальмує

Закарпаття виконало план 1-ого етапу четвертої черги мобілізації на 20 %.

Про хід виконання 1-ого етапу четвертої черги мобілізації на території області проінформував під час брифінгу в прес-центрі Закарпатської ОДА військовий комісар краю Іван Васильцюн. 
Прізвища 230 чиновників-корупціонерів вже є на новому українському сайті

Прізвища 230 чиновників-корупціонерів вже є на новому українському сайті

Команда «Центру протидії корупції» запустила новий проект  «УКР.АВ», покликаний зробити публічною інформацію про чиновників та правоохоронців, які розкрадають бюджетні кошти. На сьогодні борці з корупцією опублікували прізвища 230 осіб, які були помічені в більше ніж 300 корупційних справах.
Кількість районів на Закарпатті визначатиме місцева влада

Кількість районів на Закарпатті визначатиме місцева влада

Обласні державні адміністрації не будуть ліквідовані. А кількість і межі районів буде визначати місцева влада спільно з сільськими громадами. Це один із аспектів адміністративно-територіальної реформи, яка лежить в основі децентралізації в Україні. 
 • Показанно (1-9 з 9)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com