Усі новини за 19 Березень 2015

Державне телебачення таки стане суспільним

Державне телебачення таки стане суспільним

19 березня, Верховна Рада України проголосувала в другому читанні законопроект № 1357 «Про внесення змін до деяких законів України щодо Суспільного телебачення і радіомовлення України», який надає рамковому закону «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» механізм перетворення державних мовників на суспільне мовлення з урахуванням фактичного стану справ.
Як із квітня виплачуватимуть пенсії закарпатцям

Як із квітня виплачуватимуть пенсії закарпатцям

Внесені до 14 "пенсійних" законів зміни передбачають, що у період роботи на зазначених посадах призначені пенсії не виплачуються до звільнення з роботи. При цьому не має значення вид пенсії та закон, згідно з яким вона призначена. Водночас, пенсіонер має право вибору: продовжувати працювати на "спецпосаді" та отримувати заробітну плату, чи звільнитись з посади і отримувати пенсію.
В Ужгороді починають малювати писанки

В Ужгороді починають малювати писанки

В одному із закладів міста щотижня триватимуть майстер-класи писанкарства. Учасники зможуть дізнатися про зміст закодованих символів та навчаться розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти. 
Те, чого ви не знали про свою електронну пошту

Те, чого ви не знали про свою електронну пошту

Відправлення електронний листів - далеко не основна функція вашого мейлу. Не виходячи з поштової скриньки, можна публікувати записи до соцмереж, ділитися фотографіями, відправляти термінові SMS та навіть контролювати будинок.
Мирослав Дочинець: Сьогодні дух - наша найбільша цінність

Мирослав Дочинець: Сьогодні дух - наша найбільша цінність

  Кожен має займатися тим, що йому належить. І письменник не обов’язково має бути на Майдані чи у Верховній Раді. Він зробить більше своїми текстами, вважає закарпатський лауреат Шевченківської премії, письменник, журналіст Мирослав Дочинець. 
Україна – єдина країна

Україна – єдина країна

  Тема «УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА» має стати поштовхом до подальшої роботи з об’єднання усіх довкола спільної цінності – територіальної цілісності держави, згуртованості суспільства, розв’язання проблем шляхом діалогу, пошуку загальнонаціонального консенсусу. Важливо донести до усіх, що наявність у громадян різних поглядів з тих чи інших питань є природним станом громадянського суспільства. При цьому непорушними є державний суверенітет, незалежність, територіальна цілісність і демократичні засади державного устрою.
Закарпатським пересічникам не продовжили термін

Закарпатським пересічникам не продовжили термін перебування авто з іноземними номерами на території України

18 березня під час засідання Комітету з питань податкової та митної політики депутати Верховної ради України не прийняття рішення щодо законопроекту №1393 Про збільшення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту.
  • Показанно (1-10 з 10)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com