Усі новини за 02 Березень 2015

Для закарпатських немовлят з літа немає вакцини

Для закарпатських немовлят з літа немає вакцини

Ужгородський пологовий будинок з літа не має вакцин БЦЖ для немовлят. Понад 2 тисячі малюків вже живуть без вакцин, що може призвести до епідемії туберкульозу. Із початку 2015 року надходжень цієї вакцини не було. Купити її неможливо, оскільки закупівля відбувається тільки за кошти держбюджету. 
Політики готуються до відокремлення Закарпаття

Відомі закарпатські політики готують ґрунт для відокремлення Закарпаття від України

На адресу нашого видання надійшов лист від Миколи Крички, у якому він ділиться своїми застереженнями щодо дій деяких політиків Закарпаття в напрямку автономізації.  Друкуємо з невеликими правками.
"ShockolaD" зіграє ужгородцям джаз

"ShockolaD" зіграє ужгородцям джаз

Один з найуспішніших українських гуртів, що працюють у жанрі world musiс - ShockolaD виступить у "Галереї Ілько" 6 березня. Переплетення енергій народних музик з різних континентів, світів, епох: український фольк, американський джаз, блюз, сучасна електроніка – все це ShockolaD.
Транспортний колапс загрожує Закарпаттю через "нелегалів"

Транспортний колапс загрожує Закарпаттю через "нелегалів"

  Безвідповідальне ставлення до удосконалення маршрутної мережі, відсутність тендерів та контролю за організацією пасажирських автобусних перевезень на маршрутах загального користування призводять до втрати сотень тисяч бюджетних коштів щомісяця, недоотримання фінансових ресурсів, стрімкого розвитку нелегальних перевезень, втрати тисячів робочих місць та погіршення інвестиційного клімату, - написала громадська організація «Асоціація автомобільних перевізників Закарпатської області» у відкритому листі до прокурора Закарпатської області.  
В Ужгорді буде виставка робіт Мартона

В Ужгорді буде виставка робіт Мартона

У вівторок, 3 березня, о 16.00 в Закарпатському художньому музеї ім. Й. Бокшая (м.Ужгород, пл. Жупанатська,3) відбудеться відкриття виставки творів та презентація книги-альбому художника Адальберта Мартона. 
Влада Закарпаття вирішила виділити 3 млн. на сади

Влада Закарпаття вирішила виділити 3 млн. на сади

Сьогодні на колегії з керівниками райадміністрацій голова Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль поінформував, що на найближчій сесії обласної ради готується проект рішення, згідно з яким передбачать значні кошти на розвиток сільського господарства. 
15 млн. субвенції на енергозбереження Закарпаття використані

В Закарпатті використали всю державну минулорічну субвенцію в 15 млн. грн. на енергозбереження

Вся державна субвенція на суму 14,8 млн. грн., яка надійшла в Закарпаття наприкінці минулого року для заходів по енергозбереженню використана повністю.
 • Показанно (1-12 з 12)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com