Усі новини за 20 Березень 2015

Підкарпатська Русь в часи Другої світової війни (1939-1945)

Підкарпатська Русь в часи Другої світової війни (1939-1945)

  Пізно ввечері дня 18 березня 1939 р. угорські війська зайняли всю територію Подкарпатської Русі (Карпатської України) і вийшли на карпатські переходи, де урочисто зустрілись із польськими прикордонниками.  На фото: Угорські військові в с.Середнє 1939
В Закарпатській ОДА відкрилася виставка фотографів-спелеографів

В Закарпатській ОДА відкрилася виставка фотографів-спелеографів

Як повідомляє управління культури Закарпатської облдержадміністрації, у фойє будівлі Закарпатської облдержадміністрації відкрили фотовиставку "Міжнародний салон художньої фотографії "Спелеографія - 2014". 
Вихідні: "Cantus", "Енні", "Богдан Хмельницький"

Вихідні: "Cantus", "Енні", "Богдан Хмельницький"

Цими вихідними в Ужгороді і на Закарпатті триває чимало подій. Серед найважливіших, які радимо послухати й подивитися - концерт  академічного камерного хору " Cantus", одну з найновіших вистав облмуздрамтеатру "Богдан Хмельницький" та нові фільми у місцевих кінотеатрах. Крім того, в музеях, галереях, арт-кав'ярнях тривають цікаві виставки. Не пропустіть найважливішого! РroZak бажає гарних вихідних!)
Чому в Закарпатті зникають маршрутки

Закарпатські перевізники кажуть про знищення транспортної галузі

"Ситуація  не лише на Закарпатті, а й в Україні вцілому,   набула катастрофічного характеру, потребує негайного вирішення як на місцевому так і  на загальнодержавному рівні. На сьогоднішній день існує реальна загроза знищення транспортної галузі в цілому", пише у своїй заяві, переданій нашому виданню, “Асоціація  автомобільних перевізників Закарпатської області»
"Самопоміч" виправдовується перед "пересічниками"

Нардепи від "Самопомочі" блокували законопроект по "пересічникам", бо хотіли довшого терміну

Як ми повідомляли вчора, під час засідання Комітету з питань податкової та митної політики депутати Верховної ради України не прийняття рішення щодо законопроекту №1393 Про збільшення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту. Зокрема, законопроект заблокували представники фракції “Самопоміч” Андрій Журжій та Тетяна Острікова.
Закарпатська міліція бореться з гральним бізнесом

Закарпатська міліціє чекає від населення інформацію про незаконні гральні заклади

Як повідомили в УМВС Закарпатської області, з 10.00 до 12.00 години  25 та 26 березня 2015 року в приміщенні УМВС України в Закарпатській області, за адресою м. Ужгород,           вул. Ф. Ракоці, 13, керівництвом Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС буде проведено особистий прийом громадян з питань функціонування на території області гральних закладів.
  • Показанно (1-16 з 16)
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com