Усі новини за 23 Березень 2015

Аліна Рапінець чемпіонка України серед рапіристів

Аліна Рапінець чемпіонка України серед рапіристів

У Києві завершився Чемпіонат України з фехтування. Останніми змагалися рапіристи. Лідерами змагань за кількістю здобутих медалей стали представниці Закарпаття, які виграли не тільки індивідуальну першість, а й командну.
Визначилися учасники 1/8 фіналу Кубка Закарпаття

Визначилися учасники 1/8 фіналу Кубка Закарпаття

У неділю відбулися матчі Попереднього етапу Кубка Закарпаття. За його підсумками визначилися учасники 1/8 фіналу. На цій стадії переможець визначиться в одному матчі. Приймають команди, які під час жеребкування були несіяними.
Закарпатці не поспішають платити за енергоносії

Вперше за останні три роки населення не забезпечило 100-відсоткових розрахунків за спожиті енергоносії

Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації проаналізовано рівень розрахунків споживачів області за спожиті у січні – лютому 2015 року електроенергію та природний газ.
Охоронцям заборонять носити вогнепальну зброю

Охоронцям заборонять носити вогнепальну зброю

"Вогнепальна зброя в громадських місцях дозволена до носіння ТІЛЬКИ для співробітників ДЕРЖАВНИХ силових структур.Ніяка з охоронних приватних структур за законами України не має право на вогнепальну зброю".
Фігурант відео про підпали в Ужгороді не переймається

Фігурант скандального відео про підпали в Ужгороді сприймає його з гумором

Як ми повідомляли, в мережі з’явилося відео, на якому чути розмову двох осіб про підпали в Ужгороді. Зокрема, один із співрозмовників розповів, як підпалював видавництво «Закарпаття» і планував підпал тераси, яка належить депутату Ужгородської міськради Ярославу Шафарю. Згодом дійсно підпал тераси стався.
Як розрахувати субсидію і не помилитися

Як розрахувати субсидію і не помилитися

З 1 квітня в Україні починають діяти нові тарифи на комунальні послуги для населення. Попри збільшення вартості електроенергії й газу в кілька разів, держава заспокоює громадян субсидіями. Хоча оформлення субсидій можливе лише з травня, радимо не втрачати часу і вже сьогодні вирахувати варість своїх компослуг, аби потім не прорахуватися.  
Серед закарпатців зросла трудова міграція

Серед закарпатців зросла трудова міграція

Падіння гривні спричинило зростання трудової міграції серед закарпатців. Люди виїжджають, погоджуючись на нелегальний статус і порівняно низьку заробітну плату. Тобто, згідні працювати за такі гроші, за які б раніше не погодилися. Бо зараз і 300 євро на місяць це понад 10 тисяч гривень, які в Україні наразі заробити важко.
 • Показанно (1-12 з 12)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com