Усі новини за 31 Березень 2015

Експерти прогнозують стабілізацію цін на продукти

Експерти прогнозують стабілізацію цін на продукти харчування

Зростання цін на продовольство в Україні зупиниться, і відбудеться їх тимчасова стабілізація, спрогнозувала керівник відділу функціонування аграрних ринків Аграрного союзу України Любов Панкратова.
10 мегабрендів Закарпаття

10 мегабрендів Закарпаття

Колишній військовий лікар з Мукачева, голова Благодійного фонду імені Роберта Коха, директор видавничих проектів "Закарпаття. Хто є хто" та "Закарпаття автентичне", член Спілки журналістів України Володимир Мерцин запропонував створити 10 мегабрендів Закарпаття. 
Карпати відстали від Галичанки вже на 6 очок

Карпати відстали від Галичанки вже на 6 очок

В Тернополі завершився IV тур жіночої Суперліги з гандболу. В останньому матчі, IV туру в групі "Захід", ужгородські Карпати поступилися львівській Галичанці 26:19. У турнірній таблиці "Карпати" відстають від "Галичанки" вже на 6 очок.
Андрухович про угро-фінів Винничука та нову книгу

Андрухович — про політику через музику, угро-фінів Винничука та нову книгу, яку пише 25 років

   Андрухович — він щирий і відкритий. Саме щирий і відкритий, бо він справді позитивний до своєї аудиторії. Сьогодні — це рідкість. Особливо — серед людей публічних.
Ольга Павляк здобула дві медалі ЧУ з шашок

Ольга Павляк здобула дві медалі ЧУ з шашок

22 до 29 березня у Львові відбувся Чемпіонат України з шашок-64 серед юнаків та дівчат різних вікових груп. Турнір зібрав найбільшу кількість учасників за останні десять років проведення чемпіонатів України — 120 спортсменів.
В Іршаві пройшов Всеукраїнський турнір з боксу

В Іршаві пройшов Всеукраїнський турнір з боксу

28—29 березня на Іршавщині вперше проводився Всеукраїнський турнір з боксу серед дітей та юнаків. Серед учасників були юні спортсмени з Києва, Тернополя, Вінницької, Івано-Франківської, Львівської областей, а також Ужгорода, Берегова та Іршави.
5 золотих медалей на турнірі у Словаччині

5 золотих медалей на турнірі у Словаччині

Команда гуртківців Закарпатського центру туризму і спорту учнівської молоді, що займаються у Мукачівському КСО "Товариш", прийняли участь у відкритій першості Кошицького краю зі спортивного орієнтування. 
 • Показанно (1-13 з 13)
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com